Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Ofislerde Yüksek Verimlilik

Ofislerde Yüksek Verimlilik

Canon, imageRUNNER ADVANCE DX serisi sayesinde ofis dışında bile ofis belgelerine hızlıca ulaşılmasına, belgelerin arşivlenmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda, bu model belge iş akışlarında sağladığı kolaylıkla verimliliği artırarak zaman tasarrufu sağlıyor. Bulut platformlarına esnek entegrasyonu ile dijital dönüşümünü tamamlamayı hedefleyen firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Son dönemlerde ofis yaşamı yerini mobil ve uzaktan çalışmaya bırakıyor. Değişen iş yaşamı beraberinde istenilen yer ve zamanda çalışma imkanı sunuyor. Tüm bu koşullar şirketlerin bilgi yönetimi konusunda dijital dönüşümü içeren güncel baskı ve tarama teknolojisine sahip olmasını gerektiriyor. Canon yeni imageRUNNER ADVANCE DX serisi ile firmaların dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ederken yeni cihazların baskıya ve dijitale kolayca entegre edilmesini sağlayarak ofis verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor.

Her yerden hızlıca belgelere ulaşım ile yüksek verimliliği yakalayın

Canon imageRUNNER ADVANCE DX serisi, belgeleri kolaylıkla dijitale aktarıyor, arşivliyor ve her yerden ulaşılmasını sağlıyor. Belge iş akışlarını modernleştiren, güçlendirilmiş yüksek hızda çift taraflı tarama işlevi sayesinde Canon imageRUNNER ADVANCE DX, zaman kaybettiren yönetim işlerini ortadan kaldırarak zaman tasarrufu elde edilmesine yardımcı oluyor. Yeni seri belgelerin adlandırmasını, üçüncü taraf girişlerini ve toplu kaydedilmesini otomatik bir şekilde yapılmasına fırsat sunan yeni seri ile verimlilik artıyor.

Akıllı bağlantı noktası işlevine sahip yeni cihazları ile modern ofis yaşamının gerekliliklerine çözüm sunduklarını belirten Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan:Cihazlarımız mevcut iş altyapısına tam anlamıyla entegre edilmiş, akıllı bir bağlantı noktası olarak işlev görüyorlar. Pazardaki taleplere yanıt olarak üretilen imageRUNNER ADVANCE DX serisi, modern iş yerlerinin verimlilikte sıçrama yaşamalarını sağlamak ve iş açısından kritik belgeleri ve bilgileri güvende tutmak için tasarlandı” dedi.

Esnek bulut entegrasyonu ile dijital dönüşümün adresi

imageRUNNER ADVANCE DX serisi yazılım ve donanım arasında daha iyi entegrasyon kurulmasını sağlayarak; içerik ve çıktı yönetimindeki bulut  çözümlere erişimi daha kolay hale getiriyor. uniFLOW Online Express yazılımı istenilen bulut bağlayıcısından yararlanma imkanı sunuyor. Aynı zamanda, imageRUNNER ADVANCE DX farklı bulut platformlarına uyumlu çalışarak ofis çalışanlarına esneklik sağlıyor.

imageRUNNER ADVANCE DX serisi verimlilik, iş birliği, siber esneklik, verimlilik ve güvenilirlikteki gelişmelere göre güncellemeyi de destekliyor ve teknolojideki tüm dönüşümleri bir araya getiriyor.

imageRUNNER ADVANCE DX Temel Özellikler

  • Çift taraflı A4 için tek geçişli ADF 270 ipm (pazarda rakipsiz bir hız)
  • Lekelenmeye karşı dayanıklı yeni cam (sadece Canon’da mevcuttur)
  • Ergonomik ADF tasarımı
  • Bulut bağlantısı için standart olarak gelen yerleşik uniFLOW Online Express yazılımı
  • Çıktı yönetimi yazılımı UniFLOW Online daha kolay entegrasyon ve uygulama için abonelik temelinde artık doğrudan cihazdan kullanıma sunulabilir.
  • Çok daha sessiz tarama işlemi imageRUNNER ADVANCE DX’in çalışma ofisi ortamları için lider bir çözüm olmasını sağlar.

 

 

 

#Canon #CanonEurasia #MFP #imageRUNNERAdvanceDX #Bulut #Cloud #Dijitaldönüşüm #CanSarcan #ofis #printer #Officeprinters #GüvenliBaskı

İnceleyin

Ofiste Dünyayı Isıtmadan Çalışmak Mümkün

Epson’un ‘ısısız’ mürekkep püskürtme teknolojisi ısıya ihtiyaç duymadığı için hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de ...