Anasayfa / OLDEST POSTS / OKI COLORPAINTER PREMOUM
OKI COLORPAINTER PREMOUM

OKI COLORPAINTER PREMOUM

OKI COLORPAINTER PREMOUM AİLESİ’NİN YENİ ÜYESİ E-64S’İ PİYASAYA SÜRÜYOR

Rakiplerine karşı maliyet avantajı sağlayan, kullanımı kolay yüksek baskı kalitesine sahip, sınıfının en hızlı geniş format yazıcısı.

OKI, ColorPainter profesyonel yazıcı ailesinin yeni modeli ColorPainter E-64s’i piyasaya sürdü. Son teknolojinin kullanıldığı yazıcılar Sign, grafik tasarım, iç mimari şirketleri için geniş formatlı endüstriyel dijital baskıda yeni standartlar sunuyor.

Rekabetçi fiyat ile sunulan, geniş formatlı 160cm ColorPainter E-64s, etkinliği M-64s ve H3-104s makineleri ile kanıtlanan ColorPainter teknolojisi ile yüksek performans, ileri düzeyde hassasiyet ve olağanüstü kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda, sertifikalı boyalarıyla çevreci baskıyı da tam olarak destekliyor.

Geniş kullanım alanı

OKI COLORPAINTER PREMOUM OKI Europe Ltd Geniş Format Yazıcılar Genel Müdürü Frank Janschke E64s’in gelişmiş özelliklerini sıralayarak şunları söyledi;

“ColorPainter E-64s geçmişte kullanılamayan geniş bir medya yelpazesini kullanma ve kârlı, yüksek hassasiyetli, geniş format baskıya uygun maliyet ile giriş yapma olanağı sağlıyor.

Gelişmiş ve çok yönlü bir yazıcı olan E64s, gelirlerin maksimize edilebilmesi için ticari fırsatların hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirilmesi gereken bir sektörde, tüm taleplere başarılı bir şekilde yanıt veriyor.

OKI’nin yüksek pigmentli ECO solvent SX boyasını kullanan ColorPainter E-64s, iç ve dayanıklı dış uygulamalarda tüm baskı hızlarında, yüksek kaliteli optimum renk düzeyi sunuyor. Düşük maliyetleri ve geniş bir medya yelpazesi ile çalışabilme yeteneği, E-64s’i etkin ve ekonomik bir çözüm arayışındaki her büyük formatlı yazıcı kullanıcısı için cazip bir seçim haline getiriyor. Arkadan veya önden aydınlatılan malzemeler, teknik tekstil medyaları, duvar kağıtları, branda, sert PVC, afiş, vinil ve diğer birçok medya türüne baskı yapılırken etkileyici sonuçlar elde ediliyor. E64s, geniş bir yelpazede yeni ticari olasılıkların önünü açacak çok yönlülüğe sahip bulunuyor.”

Üst düzey özellikler

E-64s,  optimum sonuçlar elde etmek için üst düzey modellerde kendini kanıtlamış teknolojilerle üretilen özelliklere sahip bulunuyor. Bu özellikler şöyle sıralanıyor:

Optik renk sensörleri, Smart Pass 4 (SP4), Smart Nozzle Mapping 3 (SNM3),  Dynamic Dot Printing kullanılarak yapılan otomatik yazıcı ayarlamaları ve H3 serisinde bulunan ‘Güvenli Tarama Sistemi’(SSS).

Elektrostatik malzemelerin sıklıkla kullanıldığı iç mekan baskılarda opsiyonel iyonlaştırıcı olağanüstü kalitede baskı çıkışını destekliyor. Bunun yanı sıra, ColorPainter E-64’ün kullanıcı dostu yapısı ve fonksiyonelliği, yazıcının hazırlamadan çalıştırmaya ve bakıma kadar her aşamada son derece rahat ve kolay bir şekilde yönetilip kullanılmasını sağlıyor.

#OKI #ColorPainter #ProfesyonelYazıcı #FrankJanschke #GenişFormat #manşet

İnceleyin

ALON BAR-SHANY: “HP, Dijital Baskıda Yeni Bir Çağ Başlatıyor”

Hızlı büyüme fırsatları sunmak için tasarlanan yeni beşinci ve altıncı nesil HP Indigo dijital baskı ...