Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Ricoh yüksekten uçuracak!

Ricoh yüksekten uçuracak!

Ricoh Pro VC7000 yeni kurutucu ve mürekkebi ile ilk lansmanını Hunkeler Innovationdays’te gerçekleştirdi. Etiknliğe ikinci günü dâhil olan Türkiye ekibi uçaktan iner inmez soluğu VC7000’in yanında aldılar.

Ricoh, Hunkeler Innovationdays boyunca baskı sektörünün, üretimlerini yüksekten uçurmaya yardımcı olacak patentli teknolojisini tanıttı. Ricoh Pro VC7000 bobin besleme inkjet baskı makinesi için bu etkinlik ilk global sahne çıkışıydı.

Ricoh Avrupa tarafından global en geniş bobin besleme etkinliği olarak tanımlanan Hunkeler Innovationdays boyunca Ricoh’un mürekkep kapasamının genişletecek ve kırıştırma problemini ortadan kaldıracak Pro VC7000’in patentli kurutma teknolojisi tanıtıldı. Satte 12 bin tabaka garanti edilmiş hızla yapılan baskı istikrarlı ve yüksek kaliteli yeni Ricoh tarafından geliştirilmiş mürekkep kullanımı ile kaplanmış ofset kâğıtları kullanabiliyor. Bir diğer imkân ise ofset kaplanmış kâğıt ile üretilen 225 mm sırt kalınlığına sahip 150 gram kâğıda basılmış foto kitap ile gösterildi.

Sergilenen diğer Ricoh çözümleri ise esnek tek renk bobin besleme inkjet üretimi için Pro V20000, Renkli tabaka besleme üretimi ve daha düşük maliyetler için Pro C9200 ile birlikte verimliliği ve kapasiteyi artıracak yazılımlar TotalFlow BatchBuilder ve Process Director, oldu.

Ricoh Türkiye Rulo baskı Stratejik müşteri Yöneticisi Esin Mocu, “Ricoh’un bobin besleme üretim platformu hızla büyüyor. Bu büyümeyi Hunkeler boyunca Türkiye’den bize eşlik eden baskı şirketlerimize göstermekten gurur duyuyoruz. Özellikle Pro VC7000 sistemin heyecan verici teknolojilerine 2019’un bu ilk sunumunda göstermek ve harika sonuçlarını kanıtlamak çok keyifliydi. Ricoh’un ünit kurutucusu ve yeni mürekkebini içeren ve bunlarla ofset kâğıtları baskı yapabilen ve üretim imkânları için yeni bir dünyanın kapılarını aralayan tescilli teknolojilerimizin kombinasyonu ile şimdi daha iddialı ve mutluyuz.

 

İnceleyin

KONU RENK HASSASİYETİ İSE Seçim HP Indigo

Bu ay ziyaret ettiğimiz baskı tedarikçileri arasında Çözüm Baskı Merkezi de bulunuyordu. Firmanın kurucusu ve ...