Anasayfa / AMBALAJ / Roland, 360º UV baskıda yeni fırsatlar yaratmak için SC-RD döner eksenini piyasaya sürdü

Roland, 360º UV baskıda yeni fırsatlar yaratmak için SC-RD döner eksenini piyasaya sürdü

Roland’ın dahiyane yeni cihazı kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor

Roland DG, silindirik nesnelerin tüm yüzeyine ve çevresine doğrudan baskı yapmayı mümkün kılan akıllı bir aksesuarla VersaUV LEF ve LEF2 Serisi tezgah üstü baskı cihazlarının çok yönlülüğünü artırmıştır.

SC-RD döner ekseninin kurulumu hızlı ve kolaydır, bu da baskı cihazlarının kişiselleştirilmiş baskı pazarında yeni gelir fırsatlarını geliştirmeye hemen başlayabileceği anlamına gelir.

SC-RD döner ekseni; VersaUV LEF-20, LEF-200, LEF2-200, SF-200, LEF-300 ve LEF2-300 UV-LED tezgah üstü baskı cihazlarının inanılmaz baskı gücüne güç katar. Roland’ın yeni cihazı, bu makinelerin herkes tarafından bilinen çok yönlülüğünü genişleterek silindirik parçaların tüm yüzeyine doğrudan baskı yapmasına olanak tanır. Roland’ın dayanıklı, yüksek yapışma özelliğine sahip UV mürekkepleriyle bir arada kullanılan SC-RD; şişeler, teneke kutular ve mumlardan kozmetik ve ambalajlara kadar çeşitli öğeleri kişiselleştirmek için sınırsız fırsatlar sunar.

 

VersaWorks 6 ile kolay kurulum ve basit entegrasyon

Roland’ın en yeni ve en güçlü RIP yazılımı olan VersaWorks 6, SC-RD ile kolayca entegre olur, bu da iş akışını değiştirmek için zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Standart döner mod işlevi, modlar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştırır. Aksesuar son kullanıcı tarafından VersaUV’ye kolayca monte edilebilir ve kurulumu yapılabilir, böylece ihtiyaç anında kullanıma hazır olur. Çıkarılacak herhangi bir baskı cihazı parçası veya bağlanacak bir kablo söz konusu değildir; SC-RD’nin çalışması için VersaUV yeterlidir.

Tam kapsamlı bir iş geliştirme sürecine başlayın ve yeni pazarları keşfedin

SC-RD, yeni uygulamalar sunmanın ve yeni pazarlara erişmenin ekonomik bir yoludur. Döner eksen, mevcut bir VersaUV iş akışına ek olarak veya yeni bir yatırımın en temel elemanı olarak, baskı işletmelerinin büyümesine yardımcı olabilir. Kişiselleştirilmiş ürünler, maketler ve kısa süreli işlere ek olarak kozmetik ve güzellik, ev dekoru, yiyecek ve içecek gibi farklı sektörlerden ürünler; hediyeler; promosyon ürünleri ve prototipler gibi endüstriyel ürünler dahil olmak üzere ambalajlama için idealdir.

 

Roland DG EMEA İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Direktörü Paul Willems, “SC-RD, basit yazılım entegrasyonu ve hızlı kurulumu sayesinde bir UV baskı cihazının olanaklarını genişletmenin gerçekten en kolay yoludur.” diyor ve şöyle devam ediyor: “Bu yeni aksesuar, baskı işletmelerinin yeni pazarlara ve müşterilere erişmesine yardımcı olmak için zaten halihazırda harika olan malzeme çok yönlülüğünden ve VersaUV LEF ve LEF2’nin kullanım kolaylığından güç alıyor.”

 

 

SC-RD döner ekseni, EMEA bölgesindeki müşterilere sunulmaktadır.

 

Bir UV-LED baskı cihazına yatırım yapmak istiyorsanız, VersaUV LEF2 serisine göz atın https://www.rolanddg.com.tr/urunleri/yazicilar/versauv-lef2-series-benchtop-uv-flatbed-printer.

 

Zaten uyumlu bir Roland VersaUV LEF baskı cihazınız varsa, yeni SC-RD https://www.rolanddg.com.tr/sites/versauv-lef-lef-2-niz-icin-yeni-doner-eksen

hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

 

 

 

roland baski led versauv baskicihazi

İnceleyin

HP printing-expo-online Sanal Fuarında

Printing Expo Virtual Exhibition basın sponsoru olan MATBAA&TEKNİK sizi kısa detayını aşağıda okuyabileceğiniz günümüzün en ...