Anasayfa / OLDEST POSTS / ROLAND DG, FLORESAN MÜREKKEPLERİ İLE GÖZ KAMAŞTIRDI

ROLAND DG, FLORESAN MÜREKKEPLERİ İLE GÖZ KAMAŞTIRDI

XT-640_brochure_Jp_1510_c4

Geniş formatlı inkjet yazıcı ve bas/kes sektöründe dünya çapında lider olan Roland DG Şirketi, bugün geniş format boya süblimasyon yazıcıları olan Texart XT-640 ve RT-640 için formüle edilmiş floresan mürekkeplerini lanse etti.

Boya süblimasyon transfer baskı için özel olarak geliştirilmiş Texart yazıcılar; spor, moda, bez tabelalar, dekor, promosyon ürünler ve çok daha fazlası için olağanüstü baskı kalitesi ve verimlilik sunar. Yeni mürekkepler, Floresan Pembe (Fp) ve Sarı (Fy), yüzlerce canlı floresan tonları üretmek için Roland DG’nin Texart işlem mürekkep renkleri ile kombinlenebilir. Tescilli Roland DG Flor Renk Kütüphanesi renk örneği paleti, renk özelleştirme ve eşsiz kullanım kolaylığı adına Adobe® Illustrator® ve CorelDRAW® için kurulabilir. Basitçe; palet örneğinde istenilen renklere tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde parlak ve pastel floresan renkler, boya süblimasyon çıktılarınız ile birleştirilebilir.

Roland DG Dijital Baskı Pazar Geliştirme Bölümü Başkanı Yuko Maeda, yeni floresan mürekkebin 2016 yılı temmuz ayı ortasında, ErgoSoft Roland Edition RIP yazılım ile Texart XT-640 ve RT-640 yazıcılar için CMYKOrViFpFy’nın bir konfigürasyonunda mevcut olacağını belirtti. Sözlerine, “Tekstil dekorasyonun büyüyen alanında müşteriye özel ve küçük parti üretimler için artan bir talep var” şeklinde devam eden Yuko Maeda, “Flor Mürekkep eklenmesi sadece Texart yazıcılarımızın çok yönlülüğünü artırmakla kalmayacağına aynı zamanda tekstil baskı olanaklarını, spor ve moda giyim sektöründeki kullanıcılarımız başta olmak üzere tüm kullanıcılarımız için büyük ölçüde genişleteceğine inanıyoruz” dedi.

Roland DG, floresan mürekkep kullanarak oluşturulan çok sayıdaki örnek tekstil uygulamalarını, baskı ve çapraz medya çözümlerinde dünyanın en büyük uluslararası fuarı olan DRUPA 2016’da sergiledi.

 

#RolandDG #süblimasyontransferbaskı #drupa #drupa2016 #floresanmürekkep #ErgoSoftRoland #Edition #RIPyazılım #Texartyazıcılar #TexartXT640

 

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...