Anasayfa / Aktüel / Roland DG, İleri Teknoloji ile Donatılmış Standı ile FESPA Eurasia’da

Roland DG, İleri Teknoloji ile Donatılmış Standı ile FESPA Eurasia’da

Roland DG, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleştirilecek olan  FESPA Eurasia 2017’de ziyaretçilerini kendi standında (Salon 4, Stant B30) karşılayacak. Roland DG stant ziyaretçilerini, dünya genelinde pek çok baskı profesyonelinin işletmelerine güç kazandırmak için Neden Roland teknolojisini seçtiklerini keşfetmeye davet ediyor.

35 yıldan fazla sektördeki uzmanlığı ile dijital baskı teknolojilerinin sektöre yön veren üreticisi  ve Türkiye pazar lideri Roland DG, bu yıl FESPA Eurasia’da sunduğu eşsiz çözümleri ve çok daha fazlasının dahil olduğu ürünlerini sergileyecek. Stant ziyaretçileri eşsiz teknolojilerini kendileri için deneme fırsatı bulacak, işletmelerini büyütecek kârlı fırsatları ve ilham kaynağı olacak ürünleri daha yakından tanıma şansı yakalayacaklar.

Yüzey uyumluluğu ile yoğun çalışma ortamlarında dahi benzersiz baskı kalitesi sunan ve doğrudan yüzeye baskı yapmanıza imkan sağlayan yeni VersaUV S-serisi UV flatbed yazıcıları; kişiselleştirilmiş çözümler sunabileceğiniz Versa UV LEF-300 flatbed yazıcısı; verimlilik, kolaylık ve çarpıcı çıktı kalitesi sunan, yenilikçi özellikleri ve performansı artıran işlevleri ile entegre bas & kes çözümü TrueVIS serisi ve özellikle Hamburg’da gerçekleştirilen son FESPA’da En İyi Bas & Kes Çözümü ödülünü alan TrueVIS SG serisi hakkında daha detaylı bilgi almak; geniş renk gamı, hızlı performans ve üstün kalitesi ile sublimasyon transfer baskı örneklerini Texart XT-640 ile keşfetmek ve Roland’ın kısa süre içerisinde piyasaya süreceği yeni teknolojisini de ilk gören olmak için FESPA Eurasia 2017’de Roland standını ziyaret edin.

Türkiye pazarı lideri Roland DG’nin ileri teknoloji ile donatılmış, işletmelerinize kâr sağlayacak çözümleri Fespa Eurasia’da Salon 4, Stant B30’da!

#rolanddg, #fespa, #ileriteknoloji

İnceleyin

İnkjet Tekstil Baskı – Dijital Tekstilin Yükselişi

FESPA’nın 2018 Baskı Araştırması’na göre tekstil baskı uygulamaları, bu alandaki işletmelere anlamlı bir büyüme potansiyeli ...