Anasayfa / OLDEST POSTS / ROLAND DG’nin Yeni TrueVIS VG bas/kes makinesi ve yüksek performanslı SOLJET EJ-640 yazıcısı EDP Ödüllerini kazandı
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ROLAND DG’nin Yeni TrueVIS VG bas/kes makinesi ve yüksek performanslı SOLJET EJ-640 yazıcısı EDP Ödüllerini kazandı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2007 yılından itibaren her sene endüstrideki en iyi çözümlere ödül veren EDP Birliği (European Digital Press Association), bu sene de baskı üretiminde yer alan en yeni gelişmeleri değerlendirerek ödüllendirdi.

TrueVIS VG-640 ve VG-540 modelleri için verilen ‘En iyi geniş formatlı bas&kes çözümü’ ve SOLJET EJ-640 modeli için verilen ‘En iyi geniş formatlı 170 cm’e kadar rulodan ruloya baskı yapan yazıcı’ ödülleri, Roland DG EMEA Başkanı Jerry Davies tarafından kabul edildi.

Düsseldorf drupa’da gerçekleştirilen törende konuşan Jerry Davies; “Bu, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi ile artan kıyasıya rekabetle birlikte dijital geniş format baskı endüstrisi için yeniliğin heyecan verici bir anı. EDP tarafından layık görüldüğümüz bu ödül, müşterilerimize Roland DG teknolojisinin kalite, dayanıklılık ve yatırımın geri dönüşünün ödüllü kombinasyonunu sunarak yola devam ettiğimizi göstermektedir.” yorumunu yaptı.

TrueVIS VG Serisi; bir dizi yeni gelişmeler ile birlikte Roland’ın entegre eko-solvent bas&kes teknolojileri alanında yıllardır süregelen pazar lideri uzmanlığının bir doruk noktası. Seri, üretim hızlarında daha hassas ve yüksek baskı kalitesi sağlamak için 4 adet yeni geliştirilmiş FlexFire baskı kafasını ve yeni GREENGUARD Gold sertifikalı, çıktıyı optimize etmek için baskı kafaları ile uyum içerisinde çalışan TrueVIS mürekkebini içeriyor. Güçlü ve geliştirilmiş yeni kesim teknolojisi; artırılmış kesme kuvvetini, hassasiyeti ve medyanın geniş yelpazesi ile uyumluluğunu ortaya koyuyor. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için, LED aydınlatma ile baskı ve bakım alanları aydınlatılıyor ve Roland DG Mobil Paneli sayesinde kullanıcıya iOS ya da Android sistemli akıllı telefonu veya tableti ile tamamen uzaktan kontrol imkânı sağlanıyor. Yeni dâhili VersaWorks Dual RIP yazılımı kullanıcıya üretimin verimliliğini ve kalitesini optimize etmek için yeni özellikler sunuyor.

Roland’ın ‘En iyi geniş formatlı 170 cm’e kadar rulodan ruloya baskı yapan yazıcı’ ödüllü yeni 64” SOLJET EJ-640 eko-solvent yazıcısı hayalinizdeki gibi düşük maliyetli ve yüksek performanslı verimlilik ile dizayn edildi. Çift kademeli baskı kafaları, entegre üçlü ısıtıcı sistemi ve güçlü şasisi ile EJ-640 yüksek hacimli çıktı elde eden firmalar için en ideal performansı sağlamakta.

 

New TrueVIS VG printer/cutters and high-performance SOLJET EJ-640 printer win EDP Awards

Roland DG is delighted to announce that two of its recently launched wide format digital print devices; the TrueVIS VG Series and SOLJET EJ-640 have won prestigious EDP awards.

Jerry Davies, President EMEA for Roland DG accepted the award for ‘Best wide format print & cut solution’ for the TrueVIS VG-640 and VG-540 and ‘Best wide format roll to roll printer up to 170 cm’ for the SOLJET EJ-640.

Speaking at the ceremony, which took place at drupa in Dusseldorf, Jerry Davies commented ‘It’s an exciting time of innovation for the digital wide format print industry, with keen competition driving the release of new products. The EDP recognition demonstrates that Roland DG technology continues to lead the way, offering an award-winning combination of quality, durability and overall return-on-investment.’

Since 2007 the EDP Association (European Digital Press Association) has evaluated and celebrated the best new developments in print production, annually presenting awards to the very best solutions in the industry.

The TrueVIS VG Series is the culmination of Roland’s many years of market-leading expertise in the field of integrated eco-solvent print & cut technology, combined with a host of new enhancements. These include four newly developed FlexFire printheads to deliver precise, high quality print at production speeds and new GREENGUARD Gold certified TrueVIS INK which works in synergy with the printheads to optimise output. New powerful and advanced cutting technology delivers increased downforce, accuracy and compatibility with a wide range of media. To enhance the user experience, LED lighting illuminates the print and maintenance areas and the wireless Roland DG Mobile Panel enables full remote printer management from the user’s iOS or Android smartphone or tablet. The new included VersaWorks Dual RIP software offers a range of new features to optimise the efficiency and quality of production.

Winner of ‘Best wide format roll to roll printer up to 170 cm,’ Roland’s new 64” SOLJET EJ-640 eco-solvent printer has been designed with cost-efficient and high-performance productivity in mind. With dual staggered printheads, an integrated tri-heater system and strong chassis, the EJ-640 is built for optimum performance for businesses working on high-volume output.

 

#Roland #RolandDG #EMEA #EDPBirliği #EuropeanDigitalPressAssociation #engenişformatlıbaskımakinesi #Eniyigeniş formatlıbaskesçözümü #Düsseldorf #drupa #ecosolventprinter #SOLJETEJ640

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...