Anasayfa / ETİKET / Screen Truepress L350uv+ Etiket Pazarında Etkisini Artırıyor ‘Canlı ve Taze Etiket’

Screen Truepress L350uv+ Etiket Pazarında Etkisini Artırıyor ‘Canlı ve Taze Etiket’

Volkan Özhelvacı: “Screen Truepress L350UV+ şirketimizin ‘Dijitalleşebilen herşey dijitalleşecektir!’ vizyonuna paralel olarak, müşterilerimize sunduğumuz etiketleri ‘Canlı ve Taze’ etiket sınıfına yükselterek, müşterilerimiz ile müşterilerimizin müşterileri arasında sağlam bir  dijital ve interaktif bağ kurmasına destek olmaktadır.”

İzmir’de faaliyet gösteren Erdal Etiket yarım asrı aşan bir bilgi birikim ve tecrübeye sahip. Sektöründeki yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerine çözüm ortağı olmayı kendilerine hedef olarak belirleyen Erdal Etiket; serigrafi, dijital baskı, endüstriyel kesim, lazer markalama, montaj hizmetlerini nitelikli ve uzman kadrosuyla, kalite bilinciyle sunuyor. Otomotiv, elektrik-elektronik, dayanıklı tüketim, gıda, yapı, iklimlendirme, havalandırma, hipermarket, tekstil, metalurji v.b. farklı sektörlere kaliteli hizmet veren Erdal Etiket, sorunsuz etiketler için dijital baskı seçimini Screen Trupress L350UV+ yatırımı ile yaptı. Türkiye’deki bu üçüncü UV inkjet etiket baskı kurulumu Screen ve Türkiye temsilcisi Elektroser için kayda değer bir başarı hikâyesi olarak kayda geçerken diğer bir anlamda markanın Türkiye pazarındaki konumunu da perçinliyor. Bu yeni yatırımı Erdal Etiket Genel Müdürü Volkan Özhelvacı anlatıyor:

Öncelikle yeni yatırımınızın hayırlı olmasını dileriz. Mevcut yatırımcılarına kıyasla Screen UV inkjet yatırımınız bizim için farklı bir anlam içeriyor, çünkü özel etiketlere ihtiyaç duyan sektörlere hizmet veriyorsunuz. Lütfen bize sayar mısınız etiketlerinizi hangi sektörler kullanmaktadır?

Volkan Özhelvacı: Otomotiv ,  Beyaz Eşya , Tarım Sektörü  ,  Savunma Sanayi  ,  Elektrik-Elektronik  ve  Endüstriyel grubu nitelikli ve zorlu ortam koşullarında yüksek dayanıma sahip farklı etiket çözümleri üretmekteyiz .

Özellikle Otomotiv sektörü için daha iyi ve sürdürülebilir üretim yapabilmek adına IATF  16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi  belgemizi aldık. Kalite belgelendirme sürecini diğer tüm sektör üretimlerimize uygulayarak yüksek standartlarda üretim yapmaktayız.

Screen TruepressJet L350UV+ dijital inkjet UV etiket baskı makinesi kararını vermenizdeki etkenleri söyler misiniz?

Volkan Özhelvacı: Karar sürecimizi önemli müşterilerimizin baskılarını farklı makinalarda deneterek aldık. Özellikle kimyasallara dayanıklılığı , hızı ve örtücü yüksek kalite baskı özelliği karar sürecimizi olumlu yönde etkilemiştir. Hedef sektörlerimiz farklı spekt ve beklentilere sahip , bu beklentileri en iyi karşılayan Screen TruepressJet L350UV+ olmuştur.

Yeni Screen yatırımınızın size sağladığı imkânlarla müşterilerinizin ve onların müşterilerinin hangi problemlerini çözebildiğinizi anlatır mısınız?

Volkan Özhelvacı: Zamanında teslimat , kalite ve değişken veri diyebiliriz. Müşterilerimize pazarlama tedarikçisi olma yolunda büyük ilerleme kaydettik. Firma içi reorganizasyonumuzda veri, veri işleme ve katma değer yaratma konularına odaklandık. Satış ve pazarlama ekibimizi güçlendirerek müşterilerimizin dar boğazlarını tespit etme konusunda danışmanlık görevimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Satış, pazarlama, üretim ve IT bölümlerimiz senkronize çalışarak müşterilerimize yeni vizyonlar kazandırma konusunda etkin hizmet vermektedirler. Screen L350UV+ müşterilerimizin tüm bu ihtiyaçlarını malzeme çeşitliliği, tasarım, IT yönetimi ve pazarlama yönetimi konularında eksiksiz karşılamaktadır.

Truepress şirketiniz için ne anlama gelmektedir?

Volkan Özhelvacı: Screen Truepress L350UV+ şirketimizin “Dijitalleşebilen herşey dijitalleşecektir!” vizyonuna paralel olarak, müşterilerimize sunduğumuz etiketleri “Canlı ve Taze” etiket sınıfına yükselterek, müşterilerimiz ile müşterilerimizin kendi müşterileri arasında sağlam bir  dijital ve interaktif bağ kurmasına destek olmaktadır.

#etiket #label #screen #truepress #Volkan #Özhelvacı #Dijital #Erdal

İnceleyin

Videojet Upgrades The 9550 Label Print and Apply (LPA) System

Innovatively designed, Videojet® 9550 LPA system increases reliability, efficiency and productivity for outer case and ...