Anasayfa / OLDEST POSTS / SIGN İstanbul Ziyaretçiler İle Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getiriyor
SIGN

SIGN İstanbul Ziyaretçiler İle Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getiriyor

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliği konusunda yurt içi ve yurt dışı sektör otoritelerinden tam not alan Uluslararası SIGN İstanbul, 4 Ekim’de kapılarını açıyor.

Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu olan fuar, “Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı ile Promosyon” konularındaki tüm yenilikleri Tüyap Beylikdüzü’nde sergileyecek. İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 19.’su düzenlenen SIGN İstanbul, 31 ülkeden 400 firmayı, dünyanın dört bir yanından gelen 23 bin profesyonel ile buluşturacak.

SIGNReklam veren firmalar, reklam ajansları, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, baskı makine ve malzeme tedarikçileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular ve akademisyenler kendi alanlarıyla ilgili tüm yenilikleri SIGN İstanbul 2017 çatısı altında bulacak. Bu yılki organizasyonu takip etmek üzere yurt içi ve yurt dışından ağırlanmaya hazırlanan 23 bin profesyonelin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri karşılaştırarak fiyat analizi yapma fırsatı yakalarken, hem network ağlarını genişletip yeni işbirlikleri kurabilecek, hem de sektördeki tüm gelişmeleri yerinde inceleyip, rakipleri bir arada görebilecek.

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliği ile Avrasya’nın en önemli buluşma adresi olan, bunun yanı sıra yıllardır Balkanlar’dan BDT ülkelerine, Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya geniş bir coğrafyadaki tüm sektör profesyonellerine ulaşmayı başaran SIGN İstanbul, Ekim ayında 19. kez kapılarını açıyor. SIGN İstanbul 2017’de yer alan firmalar, profesyonel ziyaretçilerle bir araya gelmek için artık gün sayarken, fuar katılımcılarından MS Printing Solutions, tekstil üzerine baskı yapan ve kendi markası olan teknolojileri standında sergileyecek. SIGN İstanbul’u, uluslararası ziyaretçilerle bir araya gelme adresi olarak nitelendiren SDS Satış Destek Sistemleri ise akrilik levha, pvc foam, display, yapışkanlı folyo, vinil, dijital baskı makinaları gibi ürünlerde dünyanın önemli markalarının yeniliklerini fuardaki standına taşıyacak.

#SIGNİstanbul #DijitalBaskı #TekstilBaskı #LED&LEDEkran #3D #EndüstriyelBaskı #Fuar #Tüyap #Uluslararası

 

İnceleyin

“Bir sayfa basın, bir tane ağaç dikelim” Xerox, işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri için PrintReleaf ile ortak oldu.

Teknoloji devi Xerox’un yönetilen baskı hizmetleri (MPS) müşterileri, markanın PrintReleaf ile yeni ortaklığı aracılığıyla küresel ...