Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Sınır Tanımayanları Yüksek Kaliteyle Buluşturuyor

Sınır Tanımayanları Yüksek Kaliteyle Buluşturuyor

Canon, en yeni serisi imagePRESS C170’le işletmelerin kurum içinde sınırsız baskıyı keşfetmelerini sağlıyor. Yüksek çözünürlük ve kişiye özel canlı, renkli baskılar sunmak üzere tasarlanan bu seri, grafik sınırlarını zorlamak isteyen işletmelere alternatif çözümler sunuyor.

Ofislerin hızla dönüşen profesyonel iş akışına dönük talebini karşılamak amacıyla geliştirilen imagePRESS C170 serisi, işletmelere profesyonel standartlarda ultra renkli ve net baskılar yapma imkânı sunarak her ölçekten işletmeye yenilikçi yönü kuvvetli ve yüksek kaliteli tasarımlar yapma fırsatı sağlıyor.

Canon bu ürünle zarflar ve 350 g/m2‘ye kadar kartonlar ve 1.300 mm’ye kadar uzun yapraklı afişler dâhil olmak üzere standart A4 ve A3 medyaları ve farklı formatları işleyebilme becerisi sayesinde, bir işletmenin geniş kapsamlı baskı ihtiyaçlarını destekliyor. Malzeme kullanımında da grafik zekâları destekleyen donanımıyla imagePRESS C170 serisi, daha fazla esneklik sağlıyor, parlak, ipek, düz ve dokulu medyalara baskı yapabilmeyi destekliyor ve çıktılar için geniş kapsamlı entegre profesyonel sonlandırma seçenekleri de sunuyor.

imagePRESS C170’le yüksek verimlilik

Hibrit çalışmanın yaygınlaşması ve ofisin rolünün çeşitlenmesiyle işletmelerin ofis ortamında olabildiğince üretken olma ihtiyacı artıyor. Ofis işlevselliğini ve bağlantı kapasitesini profesyonel çıktıyla birleştiren imagePRESS C170 serisi, müşterilerin baskı becerilerini genişletmelerine ve yatırımlarında faydayı artırmalarına imkân tanıyor.

imagePRESS C170 serisi, renkli baskıda dakikada 70 sayfaya, siyah-beyaz baskıda ise dakikada 80 sayfaya kadar ulaşabilen yüksek hızıyla işletmelerin son teslim tarihlerinde sorun yaşamamasını temin ediyor. Kullanıcı dostu ara yüz ve tasarıma sahip olan cihaz, diğer Canon cihazlarıyla aynı kullanıcı dostu ara yüzü, gezinme ve müşteri deneyimini sunarken, zaman tasarrufunu daha da arttırıyor.

imagePRESS C170 serisi, imageRUNNER ADVANCE DX modeline benzer şekilde kullanıcıların hassas bilgilerini, çalışan ve müşteri gizliliğini korumalarına imkân sağlıyor. Ayrıca üst düzey ofislerde ve hafif üretim ortamlarında yasal uyumluluğa yardımcı olmak için tasarlanmış güvenlik özellikleri sunuyor. McAfee Embedded Control özelliği etkinleştirildikten sonra akıllı “izin verilenler listesine alma” yoluyla yetkisiz uygulamaların yürütülmesinin engellemesine yardımcı oluyor.

 

Canon Europe pazarlama ve belge çözümleri grubu başkan yardımcısı Hiro Imamura, “Çalışma şeklimiz inanılmaz bir hızla değişiyor, ancak çoğumuz için ofis bir iş birliği merkezi, fiziksel ile dijitalin buluştuğu ve yeni fikirlerin geliştiği bir yer. imagePRESS C170 serisi, baskı iletişiminde devrim yapmak ve hibrit çalışmayı güçlendirmek için birinci sınıf baskı teknolojisi sunuyor”, diyor.

 

Yüksek kalitede baskı becerileri ve profesyonel sonlandırma seçenekleriyle imagePRESS C170 serisi, işletmelerin müşteri bağlılığını artırmasına ve baskının gücünü ortaya çıkarmasına imkân tanıyor.

 

 

#imagePRESS #DijitalBaski #ofisicibaski #Canon #HiroImamura #toner

İnceleyin

Ofiste Dünyayı Isıtmadan Çalışmak Mümkün

Epson’un ‘ısısız’ mürekkep püskürtme teknolojisi ısıya ihtiyaç duymadığı için hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de ...