Anasayfa / AKTÜEL / Tarsus Turkey, Fuar Direktörü Ulaş Kılıç Oldu

Tarsus Turkey, Fuar Direktörü Ulaş Kılıç Oldu

Altı farklı sektörde toplam sekiz farklı fuar organizasyonu gerçekleştiren Tarsus Turkey’de Ulaş Kılıç, Fuar Direktörü olarak atandı. Kılıç, yeni görevinde Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul’dan sorumlu olacak.

1978 doğumlu Ulaş Kılıç, Sabancı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından University of Malta’da Hizmet Satışı Yönetimi üzerine master yapan Kılıç, eş zamanlı olarak da IELS Scholl’da İngilizce ve İş İngilizcesi eğitim programlarını tamamladı. Profesyonel kariyerine ise 2004 yılında Deloitte’ın  Audit Departmanı’nda Denetmen olarak başladı. Ardından Emaar Properties’te Satış Müdürlüğü görevini yürüten Kılıç, son olarak fuarcılık sektöründe global bir firmada Fuar Direktörü olarak yaklaşık 8 yıl çalıştı. Bu süre zarfında 1,5 yıl süren Harvard Business School mentor programı ile Management Essentials eğitimleri kapsamında 5 ayrı sertifika alarak mezuniyet hakkı da elde eden Kılıç, kariyerine Tarsus Turkey Fuar Direktörü olarak devam ediyor.

 

 

#TarsusTurkey #UlaşKılıç #Uluslararası #Endüstriyel #Reklam #DijitalBaskı #Teknoloji #Fuar #SIGN #ManagementEssentials #IELSScholl #Deloitte

İnceleyin

XAAR, Endüstriyel Inkjet Yenilikçisi Olarak 30. Yılını Kutluyor

Cambridge Science Park’ta bulunan Xaar, başlangıçta 1990 yılında Mike Willis ve Mark Shepherd dahil dört ...