Anasayfa / Baskı yönetimi / Tasarımdan Sonuca 3 Kolay Adım Yeni SAi + Enroute For Flexi
New SAi

Tasarımdan Sonuca 3 Kolay Adım Yeni SAi + Enroute For Flexi

 

Tasarım dosyalarının CNC Frezelerine hızlı ve basit çıktılarını sağlamak için yeni çözüm: SAi + Enroute ForFlexi.

SA International (SAi),Flexi-tasarımlı 2D kazıyıcıların ve tabelaların CNC makinelerine daha hızlı ve daha kolay iletilmesi içinSAi +EnRoute for Flexi, lansmanını yapacağını duyurdu.

Flexi 11 ve 12 versiyonuna yapılan bir eklenti olan yeni çözüm CNC çıktısı için 2B veya 2.5D Flexi tasarım dosyalarının dosya temizliği ve araç yolunun hazırlanmasını basitleştirmek için bir CNC makinesi ve Flexi yazılımı ile işaretleme işletmelerine izin verir. Bu tür işletmeler için, ön uç aşamaya düşük maliyetli, güçlü CNC araç yolu motorunun eklenmesi, tasarımdan çıktı iş akışına daha kesintisiz bir şekilde ulaşılmasını, daha hızlı geri dönüş sürelerine ulaşılmasını ve maliyetli üretim hatalarının azaltılmasını sağlıyor.

Mayıs ayı başından beri mevcut olan SAi + EnRoute for Flexi yazılım eklentisi, doğrudan SAi’ninEnRoute CAD/CAM yazılımı ile yönlendirilmeyen CNC ekipmanı çalıştıran Flexi kullanıcılarının karşılaştığı ortan sıkıntılara değiniyor.

SAi + EnRoute for Flexi özellikle şunların yapılabilmesini sağlıyor:

  • CNC makinesinde üretilecek Flexi tasarımlarının hazırlanması için gereken manüel adımların sayısının azaltılması,
  • Daha modernleştirmek ve sorunsuz hale getirmek için araç yoluprosedürünün basitleştirilmesi; yaygın olarak gereken araç yollarının kolayca kaydedilebilir ve yeniden kullanılabilirken, otomatik temizleme aleti CNC freze çıkış için eğrileri ve yayları düz çizgilere dönüştürmesi,
  • Çıktı kalitesinin iyileştirilmesi ve bir başka frezeleme yazılımında yer almayan gelişmiş kalite iyileştirme aletleri sayesinde alt kademe kazıma / reklamasyon şansının azaltılması.

Tasarımdan sonuca giden en kısa yol

Tabela üretimini kolaylaştırmak ve tabelacılar için genel verimi iyileştirmek amacıyla tasarlanan SAi +EnRoute for Flexi basitlik düşünülerek oluşturuldu. Flexi’detabela tasarımını tamamladıktan sonra, kullanıcılar Flexi için SAi + EnRoute’de işin kontur dosyasını otomatik olarak açmak için sadece “EnRoute’a Gönder” düğmesine basar. Burada, tasarım dosyası ön izlemeden geçirilebilir, araç yolları kolayca uygulanabilir ve CNC frezeler için çıktı oluşturulabilir.

Hatalarda ve firelerde azalma

Ayrıca, kurum içi verimlilik sürücü aracı sayesinde yeni yazılım eklentisi uptime’ı koruyabiliyor ve pahalı üretim hatalarını en aza indirip fireleri azaltarak maliyetleri düşürüyor. SAi + EnRoute for Flexi, genel üretim planlamasını daha iyi hale getirmek için tahmini kesme süresinin yanı sıra üretim yolculuğunun çıktı sırasını ve araç yollarını doğrulamak için 2D ve 3D simülasyonlara imkan tanıyan köprüleri araç yolunadahil etme imkanı sunar.

SAi Ürün Müdürü EJ Nodurft şunları söyledi: “SAi +EnRoute for Flexi, popüler Flexi yazılımımızı kullanan ve ona sahip olan veya bir CNC makinesi satın almak isteyen bir tabela işletmesi için düz tasarımları alıp bunları bir yazılım kaynağından hızlı ve kolayca frezeye gönderme imkânı sunuyor.”

“Yeni işe başlama, basit aletler ve hızlı iş akışı ile Flexi’de oluşturulmuş olan tasarımların kullanıldığı daha sert malzemeleri daha kalın kesmek isteyen tabelacılar için ideal bir çözüm.”

SAi +EnRoute for Flexi eklentisi Windows 7, 8 ve 10 PC versiyonları ile uyumlu ve yüzlerce CNC freze ve kesici sürücüsünü destekliyor. Çözüm, dünya çapındaki SAi yetkili satıcılarının aylık aboneliği ile kısa süre içinde hazır olacak.

#SAi #EnRouteforFlexi #CNC #EJNodurft

İnceleyin

İnkjet Tekstil Baskı – Dijital Tekstilin Yükselişi

FESPA’nın 2018 Baskı Araştırması’na göre tekstil baskı uygulamaları, bu alandaki işletmelere anlamlı bir büyüme potansiyeli ...