Anasayfa / GÜNCEL / TECPRO, Sign İstanbul Fuarı’na hazır!

TECPRO, Sign İstanbul Fuarı’na hazır!

EPSON’un Tekstil yazıcılarda Türkiye tek distribütörü Tecpro Bilgi Teknolojileri 20-23 Eylül tarihleri arasında katılacağı Sign İstanbul 2018 fuarında tekstil ve hazır giyim sektörüne dönük çözümlerin yanı sıra farklı zemin ve malzemelere yapılmış baskıları ziyaretçileriyle paylaşacak ve fuarda odak noktasını süblimasyon tekstil baskısı oluşturacak.

Firmanın çalışmaları ve fuara dönük beklentileri hakkında açıklamalarda bulunan Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan, başta Epson olmak üzere baskı ve görüntüleme çözümleriyle Sign İstanbul 2018’de en son çözümleri sunacaklarını kaydederek standlarında, direkt kumaşa ve pamuklu yüzeylere baskı çözümleri ve uygulamalarının yanı sıra, farklı zemin ve malzemelere yapılmış baskı numunelerini sunma fırsatı bulacaklarını söyledi. Epson F2100 modelinin yeniliklerini ve 160cm transfer baskı makinemiz F9300 modelini çalışır halde ziyaretçilerimizle buluşturacaklarını söyleyen İlhan, çok yönlü bir süblimasyon baskı makinesi olan F9300’ün yüksek hacimli üretimler için ideal olduğunu belirtti.

Aynı zamanda süblimasyon baskı deyince akla ilk önce transfer kâğıdı ile kumaş üzerine transfer işleminin geldiğini söyleyen İlhan bu baskının sadece konfeksiyon alanı ile sınırlı olmadığını kâğıt, ahşap, metal, alüminyum, plaka, porselen gibi çok farklı materyallere yapabilmenin kapasite arttırdığını bunun da işletmelere pazarda daha büyük avantaj sağladığını söyledi.

Her fuar döneminde olduğu gibi bu yılda fuara özel kampanyalarının olacağını belirten İlhan, bu kampanyalardan bazıları sadece fuar günlerini kapsarken bazıları da fuar ziyaretçilerinin karar aşamalarını göz önüne alarak fuar bitim tarihinden sonraki belli bir tarihe kadar geçerli olacak dedi.

Fuarda ziyaretçilere teknik bilgilerin yanı sıra bu makinelerle neler yapılabileceğini göstermek istediklerini vurgulayan İlhan, fuarda mevcut müşterilerin yanı sıra; özellikle tekstil ürünleri üreticileri, forma üreticileri, butik hediyelik eşya üreticileri ve promosyoncularla buluşmayı hedeflediklerini açıkladı.

 

Pazar’da sağlam adımlarla ilerlemeye devam!

Tecpro Bilgi Teknolojilerinin verdiği hizmet ve çözümlerle pazarda sağlam adımlarla ilerlediğini dile getiren İbrahim İlhan, önceliklerinin kaliteli baskı ve satın alma sonrası hizmetlerde güvence arayan müşterilere ulaşmak olduğunu yineledi. İlhan şunları söyledi; “Üreticimiz Epson bildiğiniz üzere Piezo kafa yapısının tasarımcısı, tekstil baskı ürünlerine yönelik geliştirdiği yeni baskı kafaları ile son derece başarılı sonuçlar alıyoruz. Müşterilerimiz Tecpro’nun kesintisiz satış sonrası hizmetlerinden ve kurumsal servis güvencesinden faydalanıyorlar. Her memnun müşteri bize birçok yeni müşterinin kapısını açıyor.”

İlhan, temel hedeflerinin birçok bileşeni olan süblimasyon transfer baskı işinde komple çözüm sunmak olduğunu belirtti. İlhan bu alandaki çalışmaları yürütmek için faaliyete geçirdikleri EPSON Demo Merkezi’nin müşteriler tarafından büyük bir beğeni kazandığını aktardı. İbrahim İlhan sözlerini şöyle bitirdi; “İlgili kitle bildiği iş kolunda, kendi ortamında ve aynı dili konuşan uzman kadromuz eşliğinde tüm baskı denemelerini satış öncesinde alabiliyor. Müşterimizin ürünü satın almadan önce onu her yönüyle test etmesini ve denemeler yapmasını tercih ediyoruz. Çünkü markamızın ve firmamızın farklılığı bu süreçte ortaya çıkıyor.” dedi.

 

İnceleyin

Fespa Eurasia 2018’de çalışmalar hızla devam ediyor

6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan serigrafi, tekstil ve dijital geniş ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir