Anasayfa / Makaleler / Tek Adres ve Brother Gücünü ve Kalitesini Bir Kez Daha Gösterdi

Tek Adres ve Brother Gücünü ve Kalitesini Bir Kez Daha Gösterdi

Geniş müşteri portföyüne sahip Tek Adres, tekstil baskı alanına henüz girmemiş firmaları da destekleyerek müşteri çeşitliliğini arttırıyor.

Printtek 2017’ye güçlü makine portföyü ile katılan Tek Adres, yenilikleriyle ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Fuarda görüşme imkânı bulduğumuz Tek Adres Firma Sahibi Celil Güney, Printtek 2017’nin ziyaretçilerinin yenilik peşinde olan araştırmacı kitle olduğunu gözlemlediğini ve bu durumdan mutluluk duyduğunu dile getirdi ve fuarda sergiledikleri yeni çözüm hakkında şu bilgileri verdi: “Brother’ın son teknoloji baskı kafasına sahip olan ve geniş baskı alanı bulunan GTX’in lansmanını gerçekleştirdik. Brother’ın 41’e 53 santim alanına baskı yapabilen GTX, piyasadaki muadillerine göre kalucu, hızlı ve iddialı.

En büyük destekçimiz iş ortaklarımız

Celil Güney, Brother’ın Tek Adres’e katkılarını şöyle anlattı: “Ar-Ge’ye önem veren ve geçmişi 100 küsur yıla dayanan Brother, Türkiye’de müşteri grubunu Tek Adres ile şekillendirdi. Müşteri çeşitliliğimizin vermiş olduğu güç ile Brother’ın dağıtıcısı olduk. Tabii Brother’ın Tek Adres’e sağladığı katkılar da tartışılmaz… Bu katkıların en başında, t-shirte baskı makinelerinin alternatif iş imkânı sunması gelmektedir. ‘Makine ile daha neler yapabiliriz?’ düşüncesiyle çıktığımız yolda, yeni baskı çeşitleri ile müşterilerimizi karşıladık. Baskı çeşitliliğinde deri alanında çok başarılı konuma geldik. Brother’ın yeni nesil GTX makinesi, deri alanında ilerleme kaydediyor. Brother, Tek Adres’in ana yapısını ve çalışma şeklini değiştirerek sektörde aranan bir firma konumuna getirdi. Daha fazla kitleye ulaşma noktasında ürünleri ile Brother, en büyük destekçimiz.”

Ürün geliştirme merkezi

Kendini sürekli olarak geliştiren Tek Adres, satışını yaptığı makineler için tasarladığı ürünlerin üretimlerini gerçekleştiriyor. Yatırımcıların t-shirt imalatı ile ilgili soruları Tek Adres’e yönelterek çözüm ortaklarının Tek Adres olduğunu gözler önüne seriyor. Tek Adres, büyük önem ve değer verdiği müşterilerine ürün geliştirme fırsatı sunmak amacı ile Dudullu’da ürün geliştirme merkezi kurdu. Bu merkezde Tek Adres’in geliştirmiş olduğu bebe patik ürününün müşterilerine katkılarını Celil Güney, şu şekilde anlattı: “Bebe patik ürünümüz ile baskı sonrasında ürüne dikiş uygulayabilme imkânı sunuyoruz. Dikişe dair tüm bilgilerin yer aldığı kullanım kılavuzunun yanında ürün kutusuna eklediğimiz kare kod ile youtube kanalına yönlendirmeyle dikiş videosunu kullanıcılarla buluşturuyoruz. Ürün geliştirmemiz, alternatif reklam mecrası olarak müşterilerimizin oldukça dikkatini çekiyor. Müşterilerimiz logolarını veya reklamlarını videoya ekleyerek kendi hedef kitlesine daha kolay ulaşabiliyor. Makine satışını gerçekleştirdiğimiz firmalar, farklılaşarak alternatif ürünlere sahip oluyorlar.”

Brother, organik boya sertifikasına sahip

GOTS sertifikasının tek sahibi Brother, bir sertifikayı daha bünyesine kattı. Baskıda kullanılan mürekkebin insan sağlığına zararlı olmadığının göstergesi olan GOTS sertifikası, ürünlerde %100 organik garantisi veriyor. Tek Adres, Brother’ın yeni makinesini piyasaya sürmenin verdiği mutluluğu GOTS sertifikası ile ikiye katladı.

Tek Adres’in bayi yapılanması devam ediyor

“Bayilik anlaşmalarında iş ortağı düşüncesi ile ilerleyerek doğru insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimize katma değer sağlayarak ‘Satış’ önceliğimiz olduğu için kazandığımız kadar kazandırmalıyız. Türkiye’nin tüm bölgelerinde yapılanmaya gittik. Samsun’da düzenlediğimiz etkinlikte ürün konumlandırması yaparak satışlarımızı gerçekleştirdik. Sahadaki iş ortaklarımızı başarılı kılmak adına yol haritamızı hazırladık. Doğru noktalarda doğru insanlarla çalışıyoruz. Bundan sonra ailemizi daha da büyütmek istiyoruz.”

Celil Güney, son olarak: “2016 yılında yaşanan olumsuzlukların etkisi 2017’ye yansıyarak sektörümüzü yavaşlattı. Krizlerin üzerinde çok durmadan işimize odaklandığımız için müşteri çeşitliliğimiz ile doğru insanlarla doğru işi yaparak 2017’yi iyi bir şekilde bitirmeye odaklanıp hizmetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

#tekadres, #brother, #güç, #kalite

İnceleyin

PİMMS Group’tan Sign İstanbul’da endüstriyel baskı şovu

20-23 Eylül tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan PİMMS Group, endüstriyel baskının en ...