Anasayfa / Aktüel / Teknik Atılım Genel Koordinatörü Ogün Suratoğlu: “Müşteri Memnuniyeti Odaklı Politikalara Sahibiz”

Teknik Atılım Genel Koordinatörü Ogün Suratoğlu: “Müşteri Memnuniyeti Odaklı Politikalara Sahibiz”

Türkiye’nin en çeşitli ürün grubuna sahip olan Teknik Atılım, kamu kurum ve kuruluşlarının yanında, tüm profesyonel arşivleme ve depolama şirketleri ile çalışmalarına devam ediyor ve kurumların talep ve istekleri doğrultusunda AR-GE çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Atılım; Kolay, hızlı, güvenilir ve pratik çözümleri müşterilerine en uygun şartlarda sunuyor.

Kurulduğu günden itibaren profesyonel ofis sistemleri konusunda uzman bir kadroya sahip olan Teknik Atılım; Laminasyon sistemleri, ciltleme sistemleri, kâğıt/evrak imha sistemleri, kaşe sistemleri, kâğıt kesme/giyotin sistemleri, para sayma ve para kontrol sistemleri, display sunum sistemleri, plastik kart sistemleri, lazer sistemleri, kırtasiye ürünlerinin (Evrak rafı, 404 markası ile yapıştırıcılar, lastik, zımba/delgeç/makas, metal aksesuarlar vs.) üretim, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Teknik Atılım, mevcut ürün gamını ve yeniliklerini müşterileri ile buluşturmak adına Printtek 2017 fuarına katıldı. Print On Demand olarak bizler de Teknik Atılım Genel Koordinatörü Ogün Suratoğlu ile bir araya gelerek hem katılım sağladıkları fuar hem de Teknik Atılım’ın mevcut durumu hakkında bilgi aldık. Ogün Suratoğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşimizin detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Teknik Atılım’dan sürprizler

Ogün Suratoğlu Printtek 2017 ile ilgili: “Firmalar, durgun geçen 2017’yi hareketlendirmek adına birçok yenilik üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiler. Yatırım odaklı ve alternatif çözüm arayışında olan ziyaretçiler de bu fuar sayesinde yeni teknolojiler ile buluşarak iş alanlarını büyütme fırsatı yakaladılar” dedi ve devam etti: “Son teknoloji ile üretilmiş, farklı amaçlara hizmet verebilecek yeni modellerimizi fuarda sergiledik. Yeni ürün ve makine grubu ile sektörümüzde farkındalık oluşturacak sürprizlerimiz olacak.”

Yeni dijital baskı trendlerinde üretim hızının, güvenilirliğin ve uygun maliyetin ön plana çıkmaya başladığını belirten Ogün Suratoğlu: “Dijital baskı ofset baskıya göre kıyaslandığında çok daha hızlı üretim hızına sahip. Dünya genelinde birçok etkileyici dijital baskı işlemleri gerçekleşiyor. Teknik Atılım olarak, baskı sonrasının bu hızına uyum sağlıyoruz” dedi.

Sektörün sorunlarına da değinen Ogün Suratoğlu, sektördeki rollerin belirsizliği ve alanların birbirleri ile karışmasının birçok dezavantaja yol açtığını söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Kalite araştırması yapılmadan ihraç edilen ürünler, firmaların prestijlerini olumsuz yönde etkilemektedir. 35 yıldır sektöre kaliteli hizmet veren bir firma olarak, sektör oyuncularımızın hizmeti, kaliteyi ve fiyatı doğru değerlendirilmelerini istiyoruz. Profesyonel insanlarla çalışmanın getireceği faydalardan diğer firmalar da yararlanmalı.”

Tecrübelerle oluşan kalite politikası

Teknik Atılım, doğru hizmet verebilmek adına, müşterileri ile ilgili tüm detayları öğrendikten sonra ihtiyaçlarına yönelik ürün ve çözümü sunuyor. Teknik Atılım’ın hizmet kalitesinden detaylı bir şekilde bahseden Ogün Suratoğlu: “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda talep edilen tasarımda, kalitede ve uygun bütçede hizmet vermeye odaklı bir firmayız” dedi ve devam etti: “Tecrübelerle oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı politikalara sahibiz. Bunun yanı sıra müşterilerimizden gelen şikâyet ve önerileri de dikkate alarak bu politikaları şeffaf bir şekilde geliştirmekte ve yürütmekteyiz. Aynı zamanda insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün üreterek pazara sunuyoruz. Kalite yaklaşımımız, tüm süreçlerin amacına ve gelişen beklentilere uygun olarak iyileştirilmesini, gerekiyorsa yeniden tasarlanmasını ve sistematik bir şekilde dokümante edilmesini öngörüyor.”

Teknik Atılım, ithalat odaklı

Önümüzdeki yıllarda dünya şirketi olma yolunda çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Ogün Suratoğlu, sözlerini şöyle noktaladı: “Teknik Atılım olarak her yıl belli bir büyüme oranına ulaşıyoruz. Önümüzdeki yıllara yayılmış gelişim politikamızı her yıl adım adım gerçekleştiriyoruz. Dünya pazarında ihracat tarafında değil, ithalat gerçekleştiren firmalar tarafında olmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yurt dışı yatırımları ile beraber ülkemizdeki projelere de dâhil olarak yapımızı güçlendiriyoruz. Her dönem olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de toplam kaliteye önem vererek farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz.”

#teknik, #atılım, #OgünSuratoğlu, #müşterimemnuniyeti

İnceleyin

İleti Büro ve Elektromak güçlerini birleştirdi

8 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında faaliyet gösteren NOCAI Türkiye İthalatçısı İleti Büro Makinaları, büyüme ...