Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Toplam Sahip Olma Maliyetinizi Düşürün!

Toplam Sahip Olma Maliyetinizi Düşürün!

Kyocera Document Solutions Türkiye, işletmelerin toplam sahip olma maliyetini düşürmek için yeni ECOSYS cihazlarını piyasaya sürdü.

Kyocera Document Solutions Türkiye, ECOSYS serisine ECOSYS P3260dn, ECOSYS M3860idn ve ECOSYS M3860idnf olmak üzere 3 yeni A4 siyah beyaz cihaz ekledi. 1 yazıcı (ECOSYS P3260dn) ve 2 çok fonksiyonlu fotokopiden (ECOSYS M3860idn ve ECOSYS M3860idnf) oluşan yeni cihazlar, işletmelere baskı hizmetlerini optimize etme fırsatı vererek onları mümkün olduğunca kârlı işletmeler haline getirmektedir.

Bu yeni ECOSYS serisi cihazlar, Kyocera Document Solutions Türkiye’nin A4 siyah beyaz yüksek hızlı lazer portföyüne eklenen son cihazlardır. Bu son teknoloji cihazlar, daha yüksek hacimleri başarıyla basacak şekilde geliştirildi ve böylece kullanıcılar artan baskı çıktılarını daha verimli ve çevre dostu bir şekilde yönetebilmeye başladı.

ECOSYS P3260dn yazıcı ve iki yeni çok fonksiyonlu fotokopi ECOSYS M3860idn ve ECOSYS M3860idnf, gelişmiş veri güvenliği sunmasının yanı sıra sahip olduğu daha düşük enerji tüketimi özelliği sayesinde daha hızlı baskı yapabilir. İlk baskı süresini % 20 azaltır ve standart hızlı tarama fonksiyonu sayesinde gelişmiş tarama özellikleri sunar. Özellikle, ECOSYS M3860idnf, işletmelerin baskı işlemlerini optimize etmelerini sağlayan standart dahili sonlandırıcıya sahiptir. Bu sonlandırıcı sayesinde 50 sayfaya kadar zımbalama ve 250 sayfaya kadar istifleme yapabilmektedir.

Bu cihazlara eklenen 40.000 sayfa kapasiteli toner toplam sahip olma maliyetini düşürür. Bunun yanı sıra bu cihazlarla uyumlu olan 12.500, 15.500 ve 25.000 sayfalık tonerler işletmelerin ihtiyaçlarına uygun toneri seçmesine de imkân tanır.

Yeni ürünlerin üçü de, ilk kez 1992 yılında ekonomi ve sistem kavramları çerçevesinde oluşturulan ve cihazların çevreci bir yaklaşımla üretilmesini amaçlayan ECOSYS serisindendir. 1992’den beri ECOSYS serisi kartuşsuz teknoloji ve enerji tasarrufu önlemleri gibi yeniliklerle sürekli geliştirilmiştir.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil yeni ECOSYS serisi cihazlarla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Şirket felsefemize dayanarak Kyocera Document Solutions Türkiye’deki herkes başarının yeniliğe bağlı olduğuna inanmaktadır ve bu yüzden ürün geliştirme konusunda sürekli çalışıyoruz.Piyasaya sürdüğümüz bu üç yeni cihaz, sadece daha yüksek baskı hızı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda işletmelerin maliyetini önemli ölçüde düşüren 40.000 sayfa kapasiteli toner kullanma imkanı sağlıyor. Özellikle ECOSYS M3860idnf sahip olduğu dahili sonlandırıcı sayesinde dokümanlara zımbalama ve istifleme yaptığından kullanıcıların dokümanlara son dokunuşları yapması için ek zaman ve para harcamasını önlüyor.”

#ECOSYS #KyoceraDocumentSolutions #KyoceraTurkiye #TurkayTerzigil #MFP #ToplamSahipOlmaMaliyeti #TCO

İnceleyin

Ofiste Dünyayı Isıtmadan Çalışmak Mümkün

Epson’un ‘ısısız’ mürekkep püskürtme teknolojisi ısıya ihtiyaç duymadığı için hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de ...