Anasayfa / ETİKET / TROJAN LABEL Dijital Baskı Makineleri ile Daha Kolay ve Hızlı

TROJAN LABEL Dijital Baskı Makineleri ile Daha Kolay ve Hızlı

Imeks Grup mümessilliğini aldığı Trojan Label ile portföylerine yüksek çözünürlüklü renkli inkjet etiket üretimi eklemek isteyen marka sahipleri yeni çözümler sunuyor. Matbaalar ve daha küçük etiket üreticilerini demo baskıya bekliyor.

Imeks Grup Trojan Label ile yaptığı mümessillik anlaşmasıyla 2019’a hızlı bir giriş yaptı. Konuyla ilgili olarak Imeks Grup, Satış Pazarlama Müdürü Orkun Kayal; Böylelikle Imeks Grup olarak öncesinde olduğu gibi Türkiye Pazarındaki Etiket ve Ambalaj baskı firmalarına alışılagelmiş konvansiyonel rulo’dan ruloya baskı (Rulo Ofset, Letterpress, flekso baskı, vs.) seçeneklerine ek olarak son teknoloji dijital baskı ve baskı sonrası çözümler için yeni fırsatlar sunduklarını belirtiyor.

Eşsiz kompakt dizayn, uzun ömürlü üretim için sağlam konstrüksiyon, tutarlı kalite ile ilk etiketten son etikete kadar düşük maliyet ve en az fire ile rulo dijital etiket baskısında uygun fiyatla üretim yapabilmeye imkan sağlayan TROJAN LABEL dijital baskı Makineleri Imeks Grup teknik servis ve yedek parça güvencesiyle artık Türkiye’de.

T2-C yüksek üretim kapasitesine sahip bir masaüstü dijital baskı makinesi olup, dijital baskı’nın tüm özelliklerinden yararlanarak, ilk etiketten son etikete kadar düşük maliyet, en az fire ile 7/24 çalışma düzeninde tutarlı kalitede, yüksek hacimle etiket üretir. Yeni düz besleme özelliği, daha yüksek hacimlerde bile hassas baskıya izin verir. Tak çalıştır baskı çözümü olan T2-C, kenar kontrol ve tansiyon kontrolü ile register sorunlarını ortadan kaldırır. T2-C ile önceden kesilmiş etiketlerin baskı veya sürekli malzemeye baskı yapma seçeneğiniz vardır.

Trojan T2-C, 223 mm baskı aralığında 1600 x 800 yada 1600 x 1600 dpi çözünürlükte maksimum 18 m/dk. hız ile baskı yapılabilmektedir.

Portföylerine yüksek çözünürlüklü renkli inkjet etiket üretimi eklemek isteyen marka sahipleri, matbaalar ve daha küçük etiket üreticileri için ideal bir makinedir.

Trojan T2 dünyanın ilk ekonomik, mini dijital baskı makinesidir.

Eşsiz kompakt dizayn, uzun ömürlü konstrüksiyon ile dijital baskı üretimini en uygun maliyetlerle yapabilirlik imkanı sağlamaktadır.
Trojan T2, servo tahrikli web kullanımı, otomatik tansiyon kontrolü, kendi bakımı sağlayan sistemi ve gelişmiş algorit

ması sayesinde büyük hacimler üretebilmektedir.

Trojan T2, 51mm – 223 mm baskı aralığında 1600 x 1600 dpi maksimum 18 m/dk. hız ile baskı yapılabilmektedir.
Diğer özelliklerinden bazıları;
Mükemmel register, önceden kesilmiş işe baskı, entegre web temizleyici,  maliyet hesaplama programı ve dokunmatik ekran özellikleri bulunmaktadır.

T2 kullanıcısına tutarlı ve yüksek kalitede dijital baskıyı düşük maliyetlerle sunmaktadır.

Trojan T4, dijital renkli baskı ile birlikte üzerine entegre edilmiş bir sonlandırma istasyonu sayesinde tek seferde baskı ve sonlandırma yapabilen dijital etiket baskı makinesidir.

Trojan T4’ün Esnek baskı genişliği ve uzunluğu (51 mm – 223 mm) – (15 mm – 762 mm) sayesinde, maksimum 18 metre / dak hızında 1600 x 1600 dpi’ye kadar çözünürlükte (CMYK) 4 renkli etiketler basılabilir, lamine edilebilir ve sonlandırma yapılabilir.

Değiştirilebilir baskı modülü sayesinde Trojan T4’ün yakın gelecekte yeni baskı teknolojileriyle yükseltilebilir olması, düşük maliyet ve esnek bir uyumluluk amacına göre tasarlandığını göstermektedir.

Ekonomik olarak formüle edilmiş yeni bir mürekkep türü sayesinde, piyasadaki diğer yazıcılara kıyasla Trojan T4’ün mürekkep tüketimi% 50-70 oranında düşük olup, yeni mürekkebin verimliliğine ek olarak, etiketlerin renk ve ışık direnci üç kat artırılmıştır.

Yarı ve tam rotatif olarak kullanılabilen kesim ünitesi, yarı rotatifte; 32 m/dk – tam rotatifte; 72 m/dak. hızlarda kesim yapılmasına imkan verir.

Trojan T4’ün üretim döngüsü kısaltılarak, ortaya çıkan değişikliklere etkin bir şekilde adapte olması sağlanıp, maksimum karlılık için gerekli şekilde optimize edildi.
Trojan T4’de üretilen etiketler gıda endüstrisinde kullanılabilir.

 

#Trojan #Etiket #DijitalEtiket #Etiket #inkjet #imeksgrup #kısatiraj #kisisellestirme #OrkunKayal #TrojanLabel

İnceleyin

Label Products’da Durst Tau 330 Rsc Uv InkJet Dijital Etiket Baskı Sistem Kurulumu

Durst Etiket ve Ambalaj Baskı bölüm müdürü Helmuth Munter: “Tau RSC platformumuz, Label Products gibi ...