Anasayfa / Baskı yönetimi / TTS Digital, FESPA Eurasia 2017’deydi

TTS Digital, FESPA Eurasia 2017’deydi

TTS Digital, FESPA Eurasia 2017’deydi

TTS Digital, geniş ürün yelpazesini 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen FESPA Eurasia 2017’de sergiledi. Fuarın her günü yoğun ilgi ile karşılaşan TTS Digital, DTG M serisi makinelerini, sert zemin UV dijital baskı çözümlerini ve Dupont’un dijital baskı boyalarını misafirlerinin beğenisine sundu.

Dünya markaları olan DTG ve Dupont’un temsilciliği yürüten TTS Digital, 1999 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Daha iyi hizmet verebilmek için kendini geliştirmeyi ihmal etmeyen TTS Digital, fuarlara büyük önem ve özenle hazırlanmayı da ihmal etmiyor. Sektördeki son gelişmeleri takip edebilmek ve müşteri portföyünü çeşitlendirebilmek adına FESPA Eurasia 2017 fuarındaydı. Fuarda bir araya geldiğimiz TTS Digital Yetkili Vuslat Kışlaoğlu, ziyaretçilerle buluşturdukları ürünler hakkında Print On Demand’a bilgi verdi.

“FESPA Eurasia 2017 fuarında pamuklu dijital baskı makinelerimiz olan DTG M2 ve M6’yı sergiledik. Rakiplerinden %50 daha hızlı olma özelliği taşıyan DTG M serisinde yer alan DTG M2 endüstriyel 61×45 cm baskı alanına sahip. Günde 10 saat çalışan M2 ile ortalama 600 adet baskı alınabiliyor. Tabi siyah zeminde bu baskı yarıya düşmekte. M2 ile aynı anda 2 farklı baskı işlemi gerçekleştiriliyorken çocuk plateni dediğimiz platenler kullanılarak da aynı anda 4  farklı baskı alınabiliyor. Efektif baskı alanı ve koyu zemine tek pass baskı kabiliyetinde.

M6 makinenin baskı alanı 110×75 cm ebadında. Üzerinde 12’li platen bulunan bu ile aynı anda 12 farklı baskı alınabiliyor. Farklı boyutlarda plakalarla 6’lı, 3’lü, 2’li veya tam tabla 110×75 cm boyutunda baskı işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. M6, ortalama 3 dakikada 12  farklı baskı imkânı sunuyor. Su bazlı ekolojik boyaların kullanıldığı M2 ve M6 ile tişörte, dikili alana, %100 pamukluya, koyu renkli kumaşa, kot kumaşa, bebek ürünlerine ve deriye dijital baskıyı kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu makinelerimize ek olarak 60×40 boyutunda olan sert zemin UV dijital baskı makinelerimiz olan UV-600S ve UV-1200S’i de misafirlerimize tanıttık. UV-1200S ile çakmak, kalem, bardak, telefon kılıfı, metal, cam, ahşap, kanvas tablo, deri, traverten taş gibi birçok materyale baskı almanız mümkün. 30 cm’ye kadar aşağıya inebilen asansörü sayesinde 30 cm ve daha az derinliği olan materyallere de baskı yapılabiliyor. 30 cm asansör özelliği UV-600S’de de bulunuyor.

Makinelerimizin yanı sıra ana temsilcisi olduğumuz Dupont’un dijital baskı boyalarını da fuarda sunma imkânımız oldu. Yıllardır kaliteli hizmet sunmamızın müşterilerimize vermiş olduğu güveni de fuarda pekiştirdik.”

TTS Digital, pazar payını artıracak

DTG ve Dupont gibi dünya markalarıyla pazar payını arttırma amacında olduklarını belirten Vuslat Kışlaoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti: “2018 yılında ve sonrasında büyüme hedefimizden sapmadan kaliteli ve güvenilir hizmetlerimize devam edeceğiz. Satış sorumlusu olduğumuz alanlar çok büyük olduğu için master distribütör bir firmayız. Türkiye ve çevre ülkelerde yüksek oranda satışlarımız ve güvenli teknik servis hizmetimiz bulunuyor. Hedefimiz, yeni coğrafyalarda büyümek… Müşterilerimize satış öncesinde vermiş olduğumuz değer ve göstermiş olduğumuz önem, satış sonrasında da eksilmeden aksine artarak devam ediyor. Bu titizlikle çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Eleman sadakati…

Vuslat Kışlaoğlu, sektördeki yetişmiş eleman sorununu da kısaca değinerek şunları dile getirdi: “Türkiye genç nüfuslu bir ülke ve potansiyeli de çok fazla. Ancak eğitim sistemimizdeki aksaklıklar, yetişmiş eleman teminine ve genç nüfusa olumsuz yansıyor. Diğer bir problem ise eleman sadakati… Tabi ki bu durum sadece bizim sektörümüz için geçerli değil. Hangi sektörden olursa olsun maalesef ki her firmanın kanayan yarası ortak.”

Vuslat Kışlaoğlu son olarak: “1999 yılından beri hizmet verdiğimiz sektörümüzde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Bu yolda yanımızda olan müşterilerimize, ekibimize, fuar organizatörlerine ve siz basın mensuplarına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

#TTSDigital #VuslatKislaoglu #FESPAEurasia2017 #PrintOnDemand #DTG

İnceleyin

Can Dijital Baskı ve Reklam: Fotokopiden Dijital Baskı Merkezine

Uzun bir geçmişe sahip olan Can Dijital Baskı ve Reklam A.Ş, baskı sektörü için önemli ...