Anasayfa / ETİKET / Wagner Prestige Labels, Durst Tau 330 RSC E Yatırımı İle Fireyi Azaltıp, Kapasiteyi Artırıyor

Wagner Prestige Labels, Durst Tau 330 RSC E Yatırımı İle Fireyi Azaltıp, Kapasiteyi Artırıyor

Dijital baskı ve üretim teknolojileri tedarikçisi Durst, Tau 330 RSC E UV-Mürekkep InkJet etiket üretim baskı makinesi kurulumu ile aile şirketi  olan “Wagner Prestij Label” için firenin azaltılması sorununu çözerek dijital kapasitenin yükseltilmesini sağladı.

Wagner’in Durst’un RSC teknolojisi seçimi hız, kalite ve çevresel etkenlerden kaynaklandı. Avustralya, Sydney’deki Wetherill Park’tan Wagner Prestige Labels Genel Müdürü John Galea, “Dijital renkli basım kapasitemizi mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmaya karar verdik ve Durst Tau 330 RSC E ile bu hedefimiz gerçekleşti” dedi. “Sadece altı ay içinde, dijital baskı var olan iş kapasitemizin % 30 ila 35’i arasına yükseldiğini ve etiketlerin kalitesi flekso ve letterpress baskı kalitesinden de daha üstün bir hale geldiğini gördük. Bir diğer önemli avantajımız da firenin büyük ölçüde azalmış olmasıdır, Durst Tau 330 RSC E üzerindeki ölçümlü  geri sarım sayesinde malzeme kalınan yerden geri sarılıp, baskı kaldığı yerden devam edilmesinden kaynaklanıyor. Fire, özellikle birden fazla çeşitlilikte Etiket baskı uygulamalarında etiket baskı sistemleri için büyük bir sorundur, bu yüzden firenin azaltılabiliyor olması çevre sağlığı için önemli bir etken olacaktır.”

Durst Tau 330 RSC E, Wagner Prestige Labels’in yeni alanlara yayılmış tek noktadan çözüm işinin kalbidir ve aynı zamanda müşterilere eksiksiz bir ürün sunmak için etiket, baskı ve tekstil şirketlerini bir araya getiren ve bütüncül bir tanıtım hizmetleri sunan JV Grubunun bir parçasıdır. Grup, flekso, letterpress, serigrafi, termal kağıt, sıcak ve soğuk yaldız, Etiket kesim, laminasyon ve JV Grubunun başka yerleşkelerinde, tekstil için boya süblimesi ve nakışı ve genel ticari baskı dahil olmak üzere web denetim cihazları ve süreçleri kullanmaktadır.

Galea sözlerini şöyle sürdürüyor: “Her şeyi şirket içinde yapıyoruz ve bir müşteri eğer; kabartma, yaldız, lak atma, komplex etiket kesim kullanılarak tamamen fantastic bir etiket istiyorsa, bunu yapacak için ekipmanımız ve çözümlerimiz var. Değişikliklere ayak uydurmanız gerekiyor – değişim büyümeyi ve çeşitliliği mümkün kılıyor, fakat aynı zamanda doğru işin doğru makinede işlendiğinden de emin olmalısınız. Durst’un RSC teknolojisine yatırım yapmadan önce dijital kapasitemiz yetersiz kalıyordu. Müşterilerimiz – bu işin ticaretini yapanlar, aracılar ve son kullanıcılar gibi- daha kısa ve daha sık sipariş verme eğilimindedirler, bu nedenle mevcut tüm seçenekleri dikkatle araştırdık. Durst ideal seçim olduğunu kanıtladı.”

Durst Etiket ve Ambalaj Baskı Bölüm Müdürü Helmuth Munter’in yorumu ise şöyle: “Durst Tau 330 RSC E başlangıçta artan sayıdaki küçük Etiket baskı ve baskı sonrası çözüm sunan firmalara uygun fiyatlı dijital üretim sağlamak ve etiket endüstrisinde endüstriyel dijital UV InkJet baskının geleceği için temel oluşturmak maksadıyla lanse edildi. ‘Baskı Yapmanızı Sağlıyoruz’ stratejimiz doğrultusunda, Wagner Prestige Label’s gibi değişken, çok yönlü, ayarlanabilir ve yapılandırılabilir dijital baskı sistemlerine ihtiyaç duyan ve yüzünü geleceğe dönen şirketler için gerçek ve cazip bir çözüm sağlamanın yanı sıra fireyi düşürme ve üretim kapasitesinde önemli bir sıçrama gibi ilave faydalar sağlıyor.”

Wagner Prestige Labels reduces waste and ramps up capacity with Durst Tau 330 RSC E investment

Wagner’s choice of Durst’s RSC technology was driven by speed, quality and environmental considerations. “We decided to ramp up digital color capacity to the highest we could, and the Durst Tau 330 RSC E came up trumps,” said John Galea, Managing Director of Wagner Prestige Labels, of Wetherill Park, Sydney, Australia. “In only six months it has really proved itself, to the point that digital is now between 30 and 35% of our business. The quality of the labels is right up there with flexo and letterpress. “Another important benefit is that waste is greatly reduced, with the threaded meterage on the Durst Tau 330 RSC E even being able to be drawn back and printed. Waste is a big issue for label printers, especially with multiple versions, so anything we can do to reduce it is good for the environment.”

 

 

#Wagner #prestige #labels #durst #tau #dijitalbaskı #baskımakinesi #etiket #inkjet

İnceleyin

Printing-expo.online

PRINTING-EXPO.ONLINE’DA RESOLVE BM ORTAK YÖNETİM MÜDÜRÜ VE İÇERİK DİREKTÖRÜ CHRISTOPHER WATSON YAZDI İş ortağım Wayne ...