Anasayfa / GÜNCEL / Xerox bir kez daha en iyiler listesinde

Xerox bir kez daha en iyiler listesinde

Euronext Vigeo’ya göre Xerox, Sürdürülebilirlik ve Sosyal sorumluluk alanlarında En İyi 50 ABD Teknoloji Şirketi arasında gösterildi.

Euronext, Avrupa kıtasında Amsterdam, Brüksel, Lizbon ve Paris’te dört ulusal menkul kıymet ve vadeli işlem piyasasını ve Euronext Londra piyasasını işleten ana menkul kıymetler borsasıdır. Vigeo, yatırımcılara, kamu ve özel kurumlara çevresel, sosyal ve yönetimsel araştırmalar sağlayan öncü bir Avrupa kurumsal sosyal sorumluluk derecelendirme ajansıdır. Euronext Vigeo endeksi, en gelişmiş çevresel, sosyal ve yönetim performansına ulaşma konusunda Avrupa’da hizmet veren şirketleri değerlendirmektedir.

Global İdari İşler, Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Michele Cahn “Xerox 100 yıldan fazla süredir sürdürülebilirlik  ve sosyal sorumluluk alanlarında lider olmaktan gurur duymaktadır.  Kurumsal vatandaş olarak sorumlu şekilde davranmak kurumsal değerlerimizin temel taşı olmuştur ve olmaya devam etmektedir.” ifadesinde bulundu.

Xerox için Vatandaşlık ve Uygunluk “Şirket kimliğimizin temelinde yer almaktadır ve bu derecelendirme bu değerlere olan bağlılığımızı bir kez daha ortaya koymuştur.”

Xerox her yıl kurumsal sosyal sorumluluk raporunu yayımlayarak temel vatandaşlık hususlarında şirketin ilerlemesini paylaşıyor.

 

İnceleyin

tüm baskı işlerinizde….Ekopi

-Sayın Derya Yılmaz Sizleri  tanımak istiyoruz 1995 yılında sektöre fotokopi makineleri satışı ile başladım, 2007 ...