Anasayfa / AKTÜEL / Xerox ConnectKey Özellikli AltaLink Dijital İşyeri Asistanını piyasaya sürüyor

Xerox ConnectKey Özellikli AltaLink Dijital İşyeri Asistanını piyasaya sürüyor

ConnectKey Uygulamaları ve Otomasyonu ile Xerox AltaLink C8100 / B8100 Serileri, dijital dönüşümü hızlandırıyor ve ofis içinde, dışında çalışanları destekliyor.

Xerox, günümüzün esnek çalışma ortamını daha iyi destekleyen ve şirketlerin ConnectKey® uygulama ekosistemine erişerek dijital dönüşümlerini hızlandırmalarına yardımcı olabilecek yeni Xerox AltaLink® C8100 ve Xerox AltaLink B8100 Serisi çok fonksiyonlu yazıcılarını (MFP’ler) tanıttı.

Yazdırma özelliklerine ilave olarak, AltaLink 8100 serisi, dakikada 270 görüntüye kadar aşırı hızlı taramayla ve müşterilerin bilgiden daha fazla değer elde etmelerini sağlayan Optik Karakter Tanıma ile işyerinde dijitalleşmeyi hızlandırmaya yardımcı oluyor. Xerox tarafından gerçekleştirilen son global Future of Work Anketi’ne göre işletmelerin % 34’ü COVID-19’un bir sonucu olarak dijital dönüşüm planlarını hızlandırıyor.

Xerox, Global Offerings Başkan Yardımcısı Tracey Koziol “ConnectKey teknolojisi AltaLink C8100/B8100 Serilerini, modern işletmelerin dijital dönüşümlerini hızlandırmaya ihtiyaç duydukları işyeri asistanına dönüştürüyor.” Tablet benzeri kullanıcı arayüzü, kolay ve bilinen etkileşime izin verir veya kullanıcılar mobil cihazlarından yazdırmayı seçebilirler.  Bu işyeri asistanları, en zorlu el yazısını düzenlenebilir metin belgelerine dönüştürmek, belgeleri özel bilgiler için otomatik olarak yeniden düzenlemek ve hatta metinden ses dosyaları oluşturmak gibi yenilikçi uygulamalarla fiziksel ve dijital dünya arasında bir köprü oluşturur” ifadesinde bulunuyor.

Quorcirca’ya göre Akıllı bir MFP, dijitalleşmenin ötesinde hizmetlere, sistemlere ve daha karmaşık iş akışı otomasyonuna erişim sağlayan dijital dönüşüm için önemli bir etkinleştiricidir.

Quocirca direktörü Louella Fernandes “En olgun akıllı MFP platformu Xerox ConnetKey’dir. Xerox ConnectKey özellikli MFP’ler, üçüncü taraflarca geliştirilen uygulamalar ve geniş bir Xerox ekosistemi tarafından desteklenen bir dizi bulut ve mobil dijital iş akışını destekler. Xerox Uygulama Galerisi yalnızca daha fazla uygulama ve genişleyen geliştirici desteği ile güçlenmeye devam ediyor” diyor.

İlaveten, daha esnek bir işgücü beraberinde artan güvenlik endişelerini de getirmektedir. Xerox, AltaLink’e hem cihazı hem de ağı koruyan geniş kapsamlı yerleşik bir güvenlik sağlamak amacıyla McAfee ve Cisco gibi önde gelen siber güvenlik uzmanlarıyla işbirliği yapıyor.   firmaları tarafından sağlanan Bilgi Güvenliği ve Olay Yönetimi gibi sektörün önde gelen güvenlik çözümleri sayesinde entegrasyon, güvenlik olaylarının yönetimini ve raporlanması kolaylaşıyor.

Son iki yıldır, Xerox Workplace Suite ve ConnectKey Uygulaması, Keypoint – BLI tarafından Doküman Görüntüleme Yazılımında Yılın Ürünü ve Mükemmel İş Yönetimi ve Mobil Baskı Çözümü ödülüne layık görüldü.

 

 

#Xerox #Quocirca #MFP #dijital #mobil #ConnectKey

İnceleyin

Lidya Grup’tan Dev Değişim Kampanyası

Dijital baskı sektörünün yenilikçi tedarikçisi Lidya Grup, pazarı desteklemeye devam ediyor. Sektöründe finansman desteği uygulayan ...