Anasayfa / AKTÜEL / Xerox, Yeni İşletmeler için Destek Planlarına Yönelik Organizasyon Değişikliklerini Duyurdu

Xerox, Yeni İşletmeler için Destek Planlarına Yönelik Organizasyon Değişikliklerini Duyurdu

Xerox, 2021 yılı ve sonrasında uzun vadeli büyüme sağlamayı hedefleyen, yazılım, finansman ve inovasyon alanında üç yeni işletme oluşturmak için destek planlarına yönelik organizasyonel değişikliklerini duyurdu.

Xerox Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su John Visentin “Yeni ve mevcut müşterilere daha iyi ulaşmak ve organik büyümeyi teşvik etmek için tekliflerimizin kapsamını artırmaya odaklandık. 2022 yılına kadar üç ayrı işletmeyi ayakta tutma planımız, Xerox’u gelecek için konumlandırırken daha fazla odaklanma, esneklik ve görünürlük sağlayacaktır” dedi.

Nicole Torraco, Xerox’un finansman işini yönetmek ve doğrudan Visentin’e rapor vermek üzere Xerox Finansal Hizmetler (XFS) Başkan Yardımcılığına terfi etmiştir. Xerox Finansal Hizmetler, müşteri tabanını genişletmeyi, potansiyel çapraz satış fırsatları oluşturmayı ve küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemeye yardımcı olmayı amaçlayan global bir ödeme çözümleri işletmesi haline gelecektir. Torraco daha önceden strateji ve M&A sorumlusu olarak görev ifa etmişti.

Sam Waicberg, Başkan ve Operasyon Direktörü Steve Bandrowczak’a bağlı şekilde Dijital Hizmetlerin Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak Yazılım işine liderlik edecektir. Sam, Xerox’a, kurucu ortağı ve CEO’su olduğu artırılmış gerçeklik destek platformu şirketi olan CareAR’ın kısa bir süre önce satın alınmasıyla katıldı. Yeni yazılım işletmesi, bulut tabanlı bir içerik yönetim sistemi olan DocuShare’in yanısıra CareAR; çok kanallı bir pazarlama yazılım şirketi olan XMPie ve üretim baskısı için otomasyon yazılımı olan FreeFlowı kapsıyor.  İşletme, müşterilerin dijital ihtiyaçlarını daha iyi desteklemek için Xerox’un genişleyen kabiliyetlerini bir araya getirecektir.

Başkan yardımcısı ve Teknoloji Direktörü olan Naresh Shanker, #PARC #Innovation işletmesini yönetecektir. #Xerox, son yıllarda #3D sıvı metal ve endüstriyel #IoT ürünler, temiz teknoloji, müşterilerin imzalamasını  ve güçlü ticari önem yaratmayı içeren ürünler ile son yıllarda yeni teknolojiyi ilerletme konusunda gelişme kaydetmiştir. PARC, Xerox’un gelişen ezber bozan teknolojisinin ticarileştirilmesini sağlayan yenilikçi bir işletme oluşturmak için Palo Alto, Kaliforniya; Webster, N.Y; Cary, N.C ve Toronto’da yerleşik bilim adamları ve mühendisleri dahil edecektir.

Genel Başkan Yardımcısı Louie Pastor, Kurumsal Geliştirme Müdürü ve Hukuk Bölümü Başkanı olarak atanmıştır. Pastor, Xerox’un yasal organizasyonunu yönetmeye ilaveten şirketin kısa süre önce duyurduğu 250 milyon dolarlık kurumsal girişim sermayesi fonu da dahil olmak üzere, M&A fırsatlarının ve girişim yatırımlarının kaynak sağlanması, değerlendirilmesi ve yürütülmesinden sorumlu yeni bir Kurumsal Gelişim grubuna da liderlik edecektir.

İnceleyin

Lidya Grup’tan Dev Değişim Kampanyası

Dijital baskı sektörünün yenilikçi tedarikçisi Lidya Grup, pazarı desteklemeye devam ediyor. Sektöründe finansman desteği uygulayan ...