Anasayfa / AKTÜEL / Xerox® Yüksek Kapasiteli XLS Vakumlu Besleyiciyi Tanıtıyor

Xerox® Yüksek Kapasiteli XLS Vakumlu Besleyiciyi Tanıtıyor

Xerox, müşterilerin, daha uzun kağıt boyutları kullananlar da dahil olmak üzere, her işi yaparken Xerox Iridesse® Üretim Baskı Makinesi ve Xerox Versant® Baskı Makinesi’nin temel yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan Xerox® Yüksek Kapasiteli XLS Vakumlu Besleyici’nin eklendiğini duyurdu.

Xerox’un gelişmiş vakumlu besleme teknolojisi, ekstra uzun sayfalar (XLS) için üretkenliği ve işlevselliği artırarak besleme güvenilirliğinde iyileştirmeler sağlar. Üretim hacimlerinde daha uzun sayfalar işlem görür ve müşterilerin posterler/afişler, tabelalar, kitap kapakları ve diğer benzersiz XLS işleri gibi portföylerine güvenle yeni uygulamalar sunmalarını sağlayarak kâr potansiyellerini artırır.

Besleyici güncellemesi, yaprak ayırmadan kağıt yoluna yerleştirmeye kadar tüm besleme süreci boyunca vakum ve hava destekli teknolojilerin uygulanmasıyla üretim beslemesini hızlandırır. İlaveten, teknoloji, benzersiz bir şekillendirme tasarımına sahip bir mekik (gidiş geliş) kafası kullanır ve Xerox’un vakum teknolojisini, çoklu yaprak sıkışmalarını neredeyse imkânsız hale getirerek, diğerlerinden ayırır.

Xerox Global Teklif Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Tracey Koziol, “Xerox, müşterilerimiz için yapılandırılabilir teknoloji, uyarlanabilir çözümler ve artırılmış üretkenlik fırsatları sağlamaya odaklanmıştır. Xerox Yüksek Kapasiteli XLS Vakumlu Besleyiciler, maksimum verimlilik ve gelişmiş otomasyon için teknolojiyi sürekli olarak uyarlayarak ve geliştirerek üretimdeki mirasımızı sürdürüyor.” dedi.

Xerox Yüksek Kapasiteli XLS Vakumlu Besleyiciler, Xerox Iridesse Üretim Yazıcı Baskı Makinesi ve Xerox Versant 4100 Baskı Makinesinde hali hazırda mevcuttur. Xerox Versant 280 Baskı Makinesinde de yakında mevcut olacaktır.

 

#Xerox #Iridesse #Versant #Dijitalbaski #PrintOnDemand

İnceleyin

FESPA Eurasia Alan Büyütüyor

FESPA Eurasia, bu yıl 1-4 Aralık 2022 tarihleri arasında baskı dünyasını dokuzuncu kez bir araya ...