Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Yeni AccurioPress C3080 ile Zamandan Tasarruf Sağla!

Yeni AccurioPress C3080 ile Zamandan Tasarruf Sağla!

Konica Minolta Business Solutions Europe, yeni profesyonel baskı ürün serisi AccurioPress C3080’i piyasaya sundu. AccurioPress C2070 serisinin devamı niteliğindeki AccurioPress C3080 dijital baskı sistemleri, önceki modellerin kalite ve performansına ek olarak her müşterinin ihtiyaçlarına uyarlayanabilen özellikleriyle öne çıkıyor. Sorunsuz ve kesintisiz iş akışı oluşturan bu serinin, müşterilerinin kazançlarının arttırmasına yardımcı olması hedefleniyor.

AccurioPrint C3070/C3080, giriş seviyesi üretim yapan baskı profesyonelleri için ideal bir seçim. Her iki cihaz da, giriş seviyesi sonlandırma özellikleri ve maksimum renk tutarlılığı için opsiyonel modüler konsepti ile dijital baskıya kolay bir geçiş sağlıyor.

Konica Minolta, ticari işletme sahiplerine ve yüksek hacimli işleri olan kurumsal baskı merkezlerine (CRD) AccurioPress C3070/C3080/P ‘yi öneriyor. Profesyonel modüler sonlandırma , olağanüstü renk ve ön arka baskı tutarlılığı ile mükemmel baskı kalitesini birleştiren bu  cihazlar, özellikle dijital baskı  işleri için  uygun bir nitelik gösteriyor.

AccurioPress C3080 ile baskıda çeşitlilik

Dakikada 81 sayfa renkli ve siyah beyaz 81ppm’lik bir baskı hızına sahip olan AccurioPress C3080 serisi, medya esnekliği ve dijital baskı uygulamalarındaki geniş yelpazesiyle, baskı profesyonellerine daha fazla iş olanağı sağlıyor. Seride, 350 gsm’ye kadar kaplanmış ve kabartmalı kağıt gibi çeşitli medya türleri için gelişmiş kalın kağıt desteği bulunuyor. Buna ek olarak, 762 mm boyuta kadar baskılar için yeni ve büyük bir kağıt kaseti birimi sayesinde kitap kapakları ve üçe katlamalı menüler gibi ürünlerin baskısı yapılabiliyor. Otomatik dubleks baskı ve 15.390 sayfaya kadar kağıt kapasitesi verimliliği en üst düzeye çıkarıyor.

IQ-501, otomatik ve gerçek zamanlı renk ve ön arka baskı tutarlılığı ile birlikte çok fazla işleme gerek kalmadan yazıcı profillerinin oluşturulmasını sağlıyor. Bu özellik, girdi süresini ortadan kaldırarak hataların azaltılmasına yardımcı oluyor.

Konica müşteri verimliliğine odaklanıyor

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH Ürün Yöneticisi André Statkus, “Artık daha az manuel ayar  ve dolayısıyla daha az insan hatası ile sürekli yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek mümkün . Buna ek olarak, baskı sırasında gerçek zamanlı izleme ve ayarlar sayesinde yüksek kalite elde edilirken, kağıt ve sarf israfı daha az olduğu için maliyet düşüyor ve müşteri güveni artıyor” şeklinde açıklama yaptı.

Bir kerede iki sayfayı almayı önleyen çift besleme algılama kiti ile donatılan yeni renkli çift yönlü tarayıcı 240 ipm’e kadar bir hızda çalışabiliyor. Zarf üretimini ise daha avantajlı bir maliyetle ve daha hızlı bir şekilde yapıyor.

OpenAPI, Konica Minolta baskı cihazları ile YSoft Safe Q ve Nuance eCopy Sharescan gibi muhasebe, kimlik doğrulama veya tarama yönlendirme çözümleri sunan üçüncü parti çözümler arasında kesintisiz bir arabirim sağlıyor. Dahası, IWS (Dahili Web Sunucusu) Kullanıcı Arabiriminin, günlük işleri daha verimli hale getiren operatör gereksinimlerine göre özelleştirilmesini sağlıyor.

Statkus: “Akıllı kalite iyileştirici IQ-501’in özelliklerine ek olarak, zenginleştirilmiş üretim ve geliştirilmiş iş esnekliği ile oldukça beğenilen AccurioPress C3080 serisinin yüksek ve tutarlı görüntü kalitesi, LPP (light production printing) pazarında rekabetçi bir sistem sunuyor ve müşterilerinin işlerini genişletmesine katkıda bulunacak mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

#AccurioPress, #C3080, #Tasarruf

İnceleyin

Ricoh yüksekten uçuracak!

Ricoh Pro VC7000 yeni kurutucu ve mürekkebi ile ilk lansmanını Hunkeler Innovationdays’te gerçekleştirdi. Etiknliğe ikinci ...