Anasayfa / AMBALAJ / Yeni Bir Müşteri Deneyimi

Yeni Bir Müşteri Deneyimi

E-ticaret pazarının patlaması ve paket siparişlerin artmasıyla, marka farklılaşmasının önemi yeni bir seviyeye geldi. İsimleri basmak veya özelleştirilmiş tasarım yeterli artık değil.

Azon UV Direct To Shape Serisi, benzersiz ambalajlar için yenilik getiriyor. Müşterilere gerçek zamanlı olarak benzersiz ve özel marka deneyimi sunan çevre dostu, bireysel 3 boyutlu tasarımlar oluşturmak.

 

Anahtar nokta, kişiselleştirme

Müşteri deneyimini değiştirmek için en büyük talep kişiselleştirilmiş ambalajlardır. Müşteriler satın aldıklarının kendilerinin bir yansıması olduğunu hissetmek isterler. Azon direkt ürüne UV baskı serisi, 33 cm çapa kadar silindir ve yuvarlak paketler dahil olmak üzere 92 cm yüksekliğe kadar paketleri kişiselleştirebilir. 590 mm x 1200/1800 mm, 1100 mm x 1200/2500 mm isteğe bağlı yatak boyutlarıyla birlikte geliyor. Son teknoloji ürünü, özel yapım OEM baskı ekipmanı geliştirme imkânı mevcut.

 

Lüks ambalaj için dokunsal etki

Yüksek yoğunluklu CMYK katmanı için temel olarak Azon UV beyaz mürekkebin çok yönlülüğü, tüm malzemeler üzerinde sıra dışı ve etkileyici dokular, 3 boyutlu baskı, ADA (Engelli Amerikalılar Yasası) tabelaları ve Braille (Kör alfabesi) sunuyor. Ürün kişiselleştirmesini yüksek bir dokunuşa taşıyarak tamamen yeni bir kişiselleştirme düzeyi getiriyor.

 

Sürdürülebilir ve çevre dostu ambalaj

Olması gereken! Çevre dostu ürün yelpazesi genişliyor ve Sürdürülebilir ambalaj, hem markalar hem de tüketiciler için daha yüksek bir öncelik haline geliyor. Tam özellikli Azon RIP yazılımı ve flex, EN 71-3 sertifikalı fitalat (esnekliklerini artırmak için kullanılan organik asit bileşikleri) içermeyen mürekkep, çeşitli sürdürülebilir ve çevre dostu malzemeler üzerinde kaliteli baskı ve güvenli kullanım ve genel olarak 1 m2 başına en düşük mürekkep maliyetini garanti ediyor. Azon UV yazıcı serisinin ana avantajları, aynı tasarımın büyük miktarlarını yazdırmak zorunda kalmadan, sınırlı sayıda özel paket yazdırıp daha sonra hızlı bir şekilde başka bir ambalaj tasarımına geçebilmenizdir, bu da üretim sürecini hızlandırır ve aynı zamanda kesintiye neden oluyor. Atık miktarına göre, kişisel ambalajı daha sürdürülebilir hale getiriyor.

 

 

#ambalaj #baskı #3D #mürekkep

İnceleyin

UĞUR ETİKET Dijitalde “LinoSistem” İşbirliğiyle DURST Tau RSC-E’ye Karar Verdi

Uğur Etiket, kalite, hız, renk, üretim, ve ekonomi yönlerinden uzun soluklu ve detaylı değerlendirmeler sonucu ...