Anasayfa / ETİKET / “Yeni tesisimiz için en iyi seçimin DURST Tau RSC-E olduğuna karar verdik.”

“Yeni tesisimiz için en iyi seçimin DURST Tau RSC-E olduğuna karar verdik.”

“Dijital, flekso ve ofset teknolojileri arasında yaptığımız kapsamlı pazar araştırmalarından sonra, Türkiye’de “Lino SİSTEM” tarafından temsil edilmekte olan DURST’un en gelişmiş dijital etiket baskı teknolojisini sunan Tau 330 RSC-E inkjet baskı makinesinin ilk kullanıcısı olmaya karar verdik.

2008 yılında Gebze’de Orhan ve mehmet Tüyyüz kardeşler tarafından kurulan ve işe letterpress baskı makineleri ile başlayan Renksan Etiket, büyümeye devam ediyor ve bugünlerde yine Gebze, Kocaeli’nde modern yeni ofislere, daha geniş üretim ve depolama alanına sahip 4000m2’lik yeni fabrika binasına geçmeye hazırlanıyor.  Bu büyüme, müşterilerine daha yüksek kapasitede ve daha yüksek teknolojiye sahip çözümlerle hizmet verme olanağı sağlayacaktır. Faaliyetlerin genişletilmesi, gelişmiş dijital UV inkjet baskı makinesi “DURST Tau RSC-E” gibi yeni üretim ekipmanlarına ve teknolojilerine yatırımları da içeriyor.

Başlangıçtan itibaren hedefi maksimum müşteri memnuniyeti ve kalite olan Renksan, gelen talepler doğrultusunda hizmetlerini ve baskı kalitesini artırmak için yıllar boyunca yeni makine ve teknoloji yatırımlarını sürdürmüş, ekip çalışması ruhuna sahip, deneyimli ve kalifiye kadrosunu genişletmeye de büyük önem gösteriyor.

Letterpress, flekso, ofset, serigrafi teknolojilerinin üretim esnekliğine sahip Renksan Etiket müşterilerine yüksek kalitede etiketleri hızlı ve rekabetçi maliyetlerle sunabiliyor. Şirket, kozmetik, zirai ilaç, kimya ve gıda gibi birçok sektöre hizmet veren Türkiye’nin önde gelen etiket üreticileri arasında.

Yeni ürünler yeni pazarlar

Renksan Etiket Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Tüyyüz, DURST Tau RSC-E yatırımı ile ilgili olarak şunları söylüyor:

“Dijital, flekso ve ofset teknolojileri arasında yaptığımız kapsamlı pazar araştırmalarından sonra, Türkiye’de “Lino SİSTEM” tarafından temsil edilmekte olan DURST’un en gelişmiş dijital etiket baskı teknolojisini sunan Tau 330 RSC-E inkjet baskı makinesinin ilk kullanıcısı olmaya karar verdik.”

“Bu çalışmalarımız sırasında Lino SİSTEM ekibinin özverili yaklaşımı ve önerileri de kararımızda etkili oldu. Karşılaştırma yaptığımız yüksek baskı kalitesi, baskı hızı, baskı maliyetleri, kullanım kolaylığı, baskı malzemesi çeşitliliği ve baskı altı lak gerektirmemesi parametreleri karar verme aşamasındaki ana nedenlerimiz oldu. Akabinde İtalya’daki yeni etkileyici ve yüksek teknolojiye sahip DURST fabrikasını ziyaretimiz işimizi oldukça kolaylaştırdı ve yeni tesisimiz için en iyi seçimin DURST Tau RSC-E olduğuna karar verdik. Yeni makinenin, özellikle kısa tirajlarda hızlı üretim süreleri, dikkat çekici yüksek baskı kalitesi, maliyet tasarrufu ve tasarım esnekliği bizlere, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilme imkânı sağlayacaktır. Yeni sistemin var olan ekipmanlarımızla birlikte üretim kapasitemizi artıracağına ve yeni ürünlerle, yeni pazarlara girmemize yardımcı olacağına inanıyoruz.”

 

#LinoSistem #RenksanEtiket #Durst #TauRSCE #LabelPrinter #DijitalEtiket #OrhanTuyyuz #UVinkjet

İnceleyin

Screen Truepress L350uv+ Etiket Pazarında Etkisini Artırıyor ‘Canlı ve Taze Etiket’

Volkan Özhelvacı: “Screen Truepress L350UV+ şirketimizin ‘Dijitalleşebilen herşey dijitalleşecektir!’ vizyonuna paralel olarak, müşterilerimize sunduğumuz etiketleri ...