Anasayfa / 3D Teknoloji / Yenilikçi Duruşu ile Eraysan, Printtek 2017’deydi

Yenilikçi Duruşu ile Eraysan, Printtek 2017’deydi

1986 yılından bu yana sektörün üretim alanında faaliyet gösteren Eraysan, güçlü ürün portföyü ile katılım sağladığı Printtek 2017’de çözümleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Eraysan, kaliteye verdiği önem ile iş ortaklarının güvenini ve desteğini kazanarak kısa süre içerisinde 3 şirketten oluşan bir grup yapısına ulaşarak sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

Eraysan A.Ş. , Mapikart E-Medya ve Nosikart şirketleri ile hizmet veren Eraysan Grup, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına kadrosunu genişletmiş ve süreçlerini geliştirmiştir. Üretimde sağladığı kalite, kendi markası olan Mapiwire-Mapicoil-Mapibind-Mapicover-Mapicut-Mapilam-Mapipower-Mapishredder-Mapi3D markalı ürünlerle birlikte, dünyaca bilinen iş ortakları ile yoluna devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile Printtek 2017’ye katılan ve oldukça fazla ilgi gören Eraysan standını Print On Demand olarak bizler de ziyaret ettik. Bir araya geldiğimiz Eraysan Grup Satış Koordinatörü Bülent Güzel’den fuarda sergiledikleri ürünler hakkında bilgi aldık.

Print On Demand: Printtek 2017’den beklentileriniz nelerdir?

Bülent Güzel: Printtek 2017 Uluslararası Baskı teknolojileri ve kâğıt fuarı oldukça  yoğun geçti. Ürünlerimiz tanıtma fırsatı bulduk ve verimli bağlantılar kurduk. Yurtiçi ziyaretçilerimize ek olarak bizi memnun edecek derecede yurt dışından ziyaretçilerimiz de oldu. Bu fuar ile ihracatımızın gelişmesinde verimli adımlar attık. Fuardan beklentilerimizi elde ettik. Sağlıklı dış bağlantılar kurarak ve iç piyasada yeni müşteriler ile tanışmak bizleri oldukça memnun etti.

Print On Demand: Fuarda sergilediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir miyiz? Ön plana çıkan ürün/ürünler hakkında neler söyleyeceksiniz?

Bülent Güzel: Printtek 2017’de sergilediğimiz makineler: Yüksek kapasiteli plastik helezon takma, yarı otomatik tel ciltleme, yüksek kapasiteli delme, ısısal ciltleme, lazer gravür, 3D üç boyutlu ürün üretim, elektronik profesyonel giyotinler ve copy centerler ve ofisler için laminasyon ve ciltleme makineleri şeklindedir.

Fuarda sergilediğimiz ancak ön plana çıkan ürünlerimizi ise: Profesyonel delme makineleri, profesyonel giyotinler ve otomatik plastik helezon ciltleme makinelerini şeklinde sıralayabiliriz.

Türkiye genel distribütörlüğünü yaptığımız  ve özellikle standımızda sergilediğimiz Alman IDEAL firmasının öne çıkan ürünleri: Profesyonel elektrikli giyotinleri, kartvizit kesme makineleri, 3D üretim makineleri, katlama ve zımbalama makineleri, otomatik tel spiral ciltleme makineleri, delme makineleri  oldu.

Yeni ürünlere gelince 3D üretim makineleri, Ideal (Alman) firmasının yüksek kapasiteli elektrikli giyotinleri, otomatik plastik helezon takma makinesi, Ideal katlama ve zımbalama  makinelerini sayabiliriz.

Print On Demand: 2017 yılını firmanız açısından değerlendirir misiniz? Son çeyrekten beklentiniz nelerdir?

Bülent Güzel: 2017 yılı ülkeniz açısından çeşitli zorluklar ve olumsuzluklarla geçti. Siyasal etkiler, ekonomideki belirsizlikler ve kurlardaki dalgalanmalar bizleri olumsuz yönde etkiledi. Ayrıca bizlere ürün tedarik eden yurtdışı firmaları da bu durumlardan etkilemekte ve Türkiye’ye karşı güvensizlik oluşturmaktadır. Doğrudan da finans maliyetlerimizi, ithalatımızı ve üretimimizi etkilemektedir. 2017 yılı için umutlarımız devam ediyor. Yılın son çeyreğinde gayretli çalışmalar ile verimli bir şekilde kapatmayı planlıyoruz.

Print On Demand: 2018 yılı için planlarınız ve hedefleriniz nelerdir?

Bülent Güzel: 2018 yılında da ERAYSAN A.Ş. olarak yenilikçi duruşumuzu muhafaza ederek, yeni ürünler geliştireceğiz. Yeni ürünlerimiz ile ilgili Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir. MAPİ markamızı daha fazla geliştirerek iç ve dış pazarlarda saygın bir yerlere getirmek azmiyle çalışmalarımız kesintisiz  devam edeceğiz. “MARKA OLMAK SÖZ VERMEKTİR” Eraysan’ın değişmez misyonu olmuştur, olmaya da devam edecektir.

#yenilikçi, #eraysan, #printtek, #2017

İnceleyin

Xerox’tan Çığı Açan Parıltı: Iridesse

Xerox Iridesse Production Press, baskı merkezleri tarafından test edildi. Gelen yorumlar etkileyici. Ticari baskı Merkezi ...