Anasayfa / OLDEST POSTS / Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017’de Fark Oluşturacak
FESPA

Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017’de Fark Oluşturacak

FESPA

FESPA, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul’da CNR EXPO’da gerçekleştirilecek FESPA Eurasia 2017 için, “Fark Yaratmaya Cesaret Et” temalı ziyaretçi kampanyasını başlattı.

FESPA, ziyaretçilerini en yeni teknolojileri, ürünleri ve çözümleri keşfederek; işletmelerini bir sonraki seviyeye taşıyabilmeleri için farklı olmaya teşvik ediyor. Fuar, grafik ve endüstriyel reklam uzmanları ile tekstil dekorasyon uzmanlarına yeni fırsatlar keşfetme ve serigrafi, dijital ve tekstil baskı endüstrileri için de en son ürün yeniliklerini ve uygulamalarını tek çatı altında görme fırsatı sağlayacak.

FESPAFESPA Group Fuarlar Müdürü Michael Ryan şu değerlendirmeyi yaptı; “Bu yılın tüm FESPA fuarları ‘Cesaret Et’ temasında birleşti. İster Avrasya, ister Afrika isterse Meksika’da olsun küresel topluluğumuzu veya Global Print Expo’ya gelen ziyaretçilerimizi, iş sınırlarını genişletme potansiyelini belirleme ve keşfetme yönünde cesaretlendirmeye çağırıyoruz. FESPA Eurasia ziyaretçilerini ‘Fark Yarat’maya cesaretlendirerek, onların pazardaki yeni fikirleri ve rotaları keşfetmeye meydan okumalarını istiyoruz.”

FESPA Eurasia 2017, CNR Expo’nun iki salonunu kapsayacak ve birçok önde gelen uluslararası ve bölgesel üreticiye ve distribütöre yer verecek. Şu ana kadar teyit edilenler katılımcılar arasında; Roland, Mimaki, Eray Reklam, Optimum Digital Planet, SDS, EFFE Endüstri, Canapa ve Future Dijital  gibi isimler bulunuyor.

FESPATekstil baskısı bir kez daha FESPA Eurasia 2017’de önemli bir yere sahip olacak ve tekstil baskısına adanmış özelliklerle birçok katılımcı çözümlerini sergileyecek. Ryan sözlerini şöyle sürdürdü: “Tekstil üzerine yoğunlaşmış bu ilgiyi, küresel çapta görüyoruz. Hamburg’daki FESPA 2017’de tekstil baskısı alanındaki katılımcılarda %23 artış vardı ve şimdi bunun FESPA Eurasia’ya yansıdığını görüyoruz. Tekstil baskı ve konfeksiyon süsleme, Avrasya baskı endüstrisinde her zaman önemli bir odak noktası olmuştur ve 2015’teki Print Census’umuzun gösterdiği gibi, tekstil bugün baskı hizmeti sağlayıcıları için en büyük fırsatlardan birisidir. Kesinlikle bu trendin FESPA Eurasia 2017 için de aynı şekilde ilerlediğini görüyoruz.”

Fuar ziyaretçileri, bu yıl fuarda tekrar görebileceğimiz tekstil baskı ve endüstriyel reklam atölyeleri ve FESPA’nın araç kaplama yarışması Wrap Master Eurasia gibi bir dizi ücretsiz eğitim ve uygulama fırsatına erişebilecek.

#FESPAEurasia2017 #CNREXPO #TekstilBaskı #MichaelRyan #FESPAGroup

İnceleyin

“Bir sayfa basın, bir tane ağaç dikelim” Xerox, işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri için PrintReleaf ile ortak oldu.

Teknoloji devi Xerox’un yönetilen baskı hizmetleri (MPS) müşterileri, markanın PrintReleaf ile yeni ortaklığı aracılığıyla küresel ...