Anasayfa / OLDEST POSTS / Ziyaretçiler SIGN İstanbul Fuarı’nda OKI Çözümlerini Deneyimleyecek
OKI

Ziyaretçiler SIGN İstanbul Fuarı’nda OKI Çözümlerini Deneyimleyecek

OKI, baskı teknolojileri ile SIGN İstanbul Fuarı’nda yer alacak.

OKI Europe, kartvizitlerden billboard’lara kadar farklı baskı çözümleri sunan geniş yazıcı portföyünü endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri fuarı SIGN İstanbul’da sergileyecek. Ziyaretçiler, ilk kez SIGN İstanbul’da sergilenecek beyaz tonerli transfer medya makinesi Pro8432WT’nin yanı sıra beş renk ve neon baskı yapabilen cihazları uygulamalı olarak görebilecek.

4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan SIGN Fuarı’ında, OKI her sene olduğu gibi bu sene de baskı teknolojileri çözümleri ile yer alıyor. Ziyaretçiler, Salon12 F10 numaralı stantta OKI çözümlerini deneyimleyebilecekler.

Yüksek görüntü kalitesi sunan, iç mekân ve dış mekân baskısı için ideal, yenilenmiş geniş format yazıcıların yanında, neon baskı, beyaz mürekkep baskı ve CMYK+1 baskı gibi kreatif fikirleri besleyen CMYK baskının ötesinde uygulamalar tanıtılacak. Kumaştan kupaya her tür malzeme üzerine yüksek kalitede baskı yapmayı sağlayan transfer baskı tekniği de stantta görülebilecek uygulamalar arasında…

Stantta, E-64s, M-64s ve H3-104s ürünlerinden oluşan  ColorPainter Premium Ailesi’nin yanında, kreatif işlere odaklı OKI Pro Serisi ürünlerinden beş istasyonlu LED baskı makinesi Pro9541, beş istasyonlu ve otomatik zarf basma – besleme üniteli Pro9542, ilk kez SIGN  İstanbul’da sergilenecek beyaz tonerli transfer medya makinesi Pro8432WT ve neon tonerli A4 yazıcı Pro6410 demoları gerçekleştirilecek.

Yurt içinden ve yurt dışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri, mimar ve mühendislerden oluşan 22 bin 500 profesyoneli ağırlamaya hazırlanan SIGN İstanbul 2017, katılımcılarının verimli işbirlikleri kurabilmelerini hedefliyor.

SIGN İstanbul, Ekim ayındaki 2017 buluşmasında 31 ülkeden 400 firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarda; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstil dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkıyor. SIGN İstanbul 2017 sahip olduğu bu çeşitlilik nedeniyle sektör gelişmelerini takip etmek için kaçırılmaması gereken uluslararası bir platform…

#OKI #SIGN Istanbul #ColorPainterPremium #CNCmakineleri

İnceleyin

ALON BAR-SHANY: “HP, Dijital Baskıda Yeni Bir Çağ Başlatıyor”

Hızlı büyüme fırsatları sunmak için tasarlanan yeni beşinci ve altıncı nesil HP Indigo dijital baskı ...