Anasayfa / OLDEST POSTS / Arayış başlıyor: Roland DG, 2018’in Roland Hero’sunu bulmak için göreve koyuldu

Arayış başlıyor: Roland DG, 2018’in Roland Hero’sunu bulmak için göreve koyuldu

2018 Roland Hero Ödülleri lanse edildi: Kullanıcılarının şaşırtıcı hikâyelerini ortaya çıkarmak ve baskı şirketlerinin inanılmaz başarılarını tanımak için Roland DG’nin yaptığı araştırma.

Bugünden başlayarak Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan boyunca Roland kullanıcıları, kendilerini Roland Hero’ları olarak aday göstermeye davet ediliyorlar. Tarihi aile işletmelerinden, yepyeni dalga oluşturan start-up’lara, büyük baskı üreticilerinden detaylara kadar titizlikle çalışan bağımsız tüccarlara kadar, liderlik gösteren ve ekibine ilham veren girişimcilerden Roland DG sizden haber almak istiyor.

Herkesin anlatacak bir hikâyesi var – aşkın, olağanüstü tasarımcılığın, güvenin ve şansın hikâyesi. Sıra dışı projeler, beklenmedik başarılar ve yenilikçi fikirler hakkında alışılmadık hikâyeler. Kolay bir şekilde işi bitirmekle ilgili hikâyeler.

Roland DG, müşterilerinin bu hikâyeleri paylaşmalarını ve 2018’in Roland Hero’larının safına katılmalarını istiyor. Katılımcı firmalar Roland Hero rozetini web sitelerinde sergileyebilecekler – İlgi Odağındaki Hero’lar – kendi video ve fotoğraf çekimlerinin konusu olacaklar.

Ayrıca, 31 Ekim 2018 tarihinden sonra seçilecek olan 2018 Roland Hero Ödülleri’nin genel bir galibi de olacak. Roland DG markasının değerlerini ve hayal gücünü en iyi yansıtan Roland kullanıcısına ödül olarak sunulan unutulmaz bir tatil ile birlikte bir unvan verilecek.

Roland DG EMEA Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro konuyla ilgili, “Roland DG kullanıcılarının yaratıcı, yenilikçi, girişimci ve ilham verici olduğunu biliyoruz ve bu yıl mümkün olduğu kadar çok şeyi tanıdığımızdan emin oluyoruz. Roland Hero Ödülleri’nin resmi lansmanı, müşterilerimizin yaptıkları inanılmaz şeylerin bir kutlaması. Bir kişi, 2018 Roland Hero unvanıyla birlikte harika bir ödül kazanacak fakat katılan herkes fayda sağlayacak.” dedi.

Roland Hero olarak tanınan şirketler arasında, ulusal spor takımlarının ve profesyonel sporcuların Roland baskılı amblemler, sponsor markalama ve vatansever renklerle zafere ulaşmalarına yardımcı olan Peak UK bulunuyor. Almanya’da, Dresden’in Eastprint’i her zaman müşterileri için yaptığı işte Roland baskı makinelerine güvenen bir Roland Hero. www.rolandhero.com ve Roland DG’nin YouTube kanalıyla Roland Heroes’daki ilham verici video örnek olay hikâyelerini izleyin.

#Roland, #spor, #odul

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...