Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Azim Ofset’in Tercihi: Riso ComColor GD9630

Azim Ofset’in Tercihi: Riso ComColor GD9630

Azim Ofset, son yatırım tercihini Riso ComColor GD9630’dan yana kullanarak işlerin teslim süresini minimuma indirdi.

2000 yılında Muğla’nın Ortaca İlçesinde kurulan Azim Ofset Matbaacılık, tecrübesini en son teknoloji ile donatarak tasarım, baskı öncesi, baskı, baskı sonrası aşamalarda kalite ve üstün hizmet anlayışıyla her türlü matbaa ve dijital baskı işlerinde deneyimli kadrosuyla özel çözümler sunuyor.

Azim Ofset Matbaacılık Yöneticisi Adem Keser: “Yeni kuşaklara emanet edilen bu sanatı hem mektebiyle hem de piyasa tecrübesiyle bu yıllara kadar taşımayı başardık. Kendini geliştiren, teknolojiyi takip eden ve müşteri memnuniyeti ile Türkiye’ye ve yurt dışına yaptığımız çalışmalarla sektörde saygın bir matbaa olarak yer edindik” dedi ve ekledi: “Geniş makina parkurumuzla ve profesyonel kadromuzla tüm siparişlerini kendi bünyesinde üreterek, kaliteyi ucuza mal edip, 7 gün 24 saat çalışarak zamanında yapılan teslimatlar ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak saygınlığımızı artırdık.”

Grafik tasarımdan mücellite kadar tüm üretim hattını bünyesinde barındıran Azim Ofset, ticari bir matbaa ve geniş bir makine parkına sahip. Dijital ve ofset baskı makineleri ile hidrit bir yapıya sahip olan matbaa son olarak Riso Türkiye Baskı Çözümleri A.Ş tarafından temsil edilen Riso ComColor GD9630 baskı makinasını kendi bünyesine katarak işlerin teslim süresini minimuma indirdi.

Üretkenlik, baskı hızı ve güvenirlilik…

“RISO ComColor GD9630’ın sunmuş olduğu üretkenlik, baskı hızı ve güvenirlilik bizim için belirleyici oldu. İyi performans ve baskı kalitesi nedeniyle tercihimiz; RISO.” Hızlı hizmet verdiklerine vurgu yapan Keser, matbaa kökenli olmanın avantajının müşteri portföylerine yansıdığını da belirtti.

Yatırım ile ilgili: “Yatırımlarımızı yaparken hiçbir zaman gözümüzü kapatmadık. Bütün yatırımlarımızı araştırarak ve öngörerek yapıyoruz” bilgisini veren Keser, Riso Türkiye Baskı Çözümleri A.Ş.’nin güvenirliliğine şu sözleriyle dikkat çekti: “Riso Türkiye Baskı Çözümleri A.Ş. firmasını güvenilir ve servis yönünden tecrübeli olmasından dolayı tercih ettik. Bu yatırım ile ilgili olarak Riso Türkiye Baskı Çözümleri A.Ş.’ye Azim Ofset olarak çok teşekkür ediyoruz.”

#Azim, #Ofset, #RisoComColor

İnceleyin

Kyocera’nın Inkjet Üretim Yazıcısına Ödül

Kyocera Document Solutions, devrim niteliğindeki mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c ile Avrupa ...