Anasayfa / AKTÜEL / Bebewall’in yeni nesil duvar kağıtları Fujifilm imzasıyla çocuk odalarını süslüyor

Bebewall’in yeni nesil duvar kağıtları Fujifilm imzasıyla çocuk odalarını süslüyor

Teknoloji şirketi Fujifilm, bebek ve çocuklara özel tasarım duvar kağıtları tasarlayan Bebewall ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Bebewall ürünleri artık Fujifilm Acuity LED dijital baskı makineleriyle üretilecek.

Tüm anne ve baba adayları bebek heyecanını ve sevincini atlattıktan sonra bebek odası hazırlıklarına başlıyor. Ebeveynler bu süreçte çocuk odası tercihlerinde sağlıklı ve güvenli ürünlerin kullanılmasında oldukça hassas ve dikkatli davranıyor. Bu noktada yeni doğacak bebek ya da çocukların en çok zaman geçirdikleri yerlerden biri olan odalarında hayallerine uygun, renkli, eğitici ve gelişimlerine yardımcı olan sağlıklı duvar kağıtları kullanmak oldukça önem arz ediyor.

Bu farkındalıkla teknoloji şirketi Fujifilm, bebek ve çocuklara özel tasarım duvar kağıtları tasarlayan Bebewall ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Bebewall ürünleri artık Fujifilm Acuity LED dijital baskı makineleriyle üretilecek. Bebeklerin sağlıklarını ebeveynleri kadar düşünen iki kurum, bu iş birliği kapsamında çocuk odalarını sağlıklı ve doğru baskılarla buluşturacak.

Bebewall’in premium dokulu ve tekstil tabanlı masif duvar kağıtları, antibakteriyel olma özelliğiyle öne çıkıyor. Uluslararası Orman Yönetim Konseyi (FSC) onaylı olan kağıtlar, alev almaz sertifikası ve (B-s1-d0) doğayla barışık ve geri dönüşüm olmasıyla sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor. Ultra Viole ışınlarından etkilenmeyen Bebewall duvar kağıtları, ısı ve ses yalıtımı özellikleriyle ailelerin tercihi oluyor. Yırtılmaya, darbeye ve neme dayanıklı olan kağıtlar, nefes alabilme özeliğiyle miniklerin sağlığını da koruyor. Bebewall duvar kağıtları su ile temizlenmesiyle ailelerin tercihi oluyor. Baskı mürekkeplerinde *Greenguard sertifikalı FUJIFILM UviJet mürekkepleri kullanan Bebewall, insan sağlığına önem verdiğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yaratıcı, özgün ve şık tasarımlarını, sağlıklı ve kaliteli ürün standartlarıyla birleştiren bebewall ebeveynlerin, tasarımcıların ve mimarların öncelikli tercihi oluyor.

 

 

#fujifilm #bebewall #led #tasarım #mimari #dijitalbaskı #baskı #teknoloji

İnceleyin

Lidya Grup, FESPA Eurasia 2021’de son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiliyor

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, 2 – 5 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar ...