Anasayfa / AKTÜEL / Bilişim 500’de KYOCERA Türkiye’ye Ödül

Bilişim 500’de KYOCERA Türkiye’ye Ödül

BT Haber Şirketler Grubu tarafından yapılan ve bilişim sektörünün nabzını tutan “Türkiye Bilişim Sektörünün İlk 500 Şirketi Araştırması bu yıl 21. kez gerçekleşti.

Net satış gelirleri esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda KYOCERA Türkiye, araştırmada yer alan 500 bilişim şirketi arasında geçtiğimiz yıla göre beş basamak ilerleyerek 62. sırada yer alırken, Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi-Donanım-Baskı Sistemleri kategorisinde birinci oldu.

26 Ağustos’ta gerçekleşen online ödül töreninde KYOCERA Türkiye ailesi adına ödülü alan KYOCERA Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil ise konu hakkındaki görüşlerini şu şekilde aktardı;

“Bilişim 500 listesine giren ve ödül alan tüm şirketleri tebrik eder, her yıl düzenlenen araştırma ve bu seneki başarılı sanal organizasyon için BT Haber Şirketler Grubu’na teşekkür ederiz. KYOCERA Türkiye olarak sahip olduğumuz uluslararası bilgi ve tecrübemizi şirketlerin dönüşümü ve gelişimi için kullanıyoruz, kullandıkça da böyle güzel ödüller alarak daha çok motive oluyoruz.”

 

 

 

 

#KYOCERA #bilişim #ödül #teknoloji #bt

İnceleyin

Lidya Grup, FESPA Eurasia 2021’de son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiliyor

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, 2 – 5 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar ...