Anasayfa / OLDEST POSTS / Çağman Dijital, Smart 3460 ve Smart 1802 ile Sign İstanbul Fuarına Katıldı

Çağman Dijital, Smart 3460 ve Smart 1802 ile Sign İstanbul Fuarına Katıldı

Çağman Dijital Baskı Teknolojileri, 4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul fuarındaydı. Fuarın ardından bir araya geldiğimiz Çağman Dijital Baskı Teknolojileri Sahibi Salih Çağman, fuarda sergiledikleri ürünler hakkında bizleri bilgilendirdi.

Sign İstanbul’da Smart 3460 ve Smart 1802’i sergileyen Çağman Dijital Baskı Teknolojileri, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Salih Çağman, bu durumdan oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Çağman Dijital Baskı Teknolojileri, dünya markaları XENONS, GATEWAY ve BODOR Laser’in Türkiye distribütörü olduğunu duyurmuştu. Her geçen gün baskı alanındaki konumunu güçlendiren Çağman Dijital, kaliteli ürün güçlü servis ve uygun fiyat ile müşterilerine büyük sorumlulukla hizmet veriyor.

Fotoğraf kalitesinde 3 boyutlu kabartma baskı

Çağman Dijital, Sign İstanbul fuarında sergilediği Smart 3460 hakkında şunları söyledi: “Smart 3460 UV baskı makinemize çok yoğun bir talep oldu. Diğer makineler beyaz ve CMYK’yı ayrı ayrı basarken Smart 3460 UV Printer beyaz ve CMYK’yı aynı anda basabiliyor. Bu da kullanıcıya kolaylık sağlıyor ve otomatik yükseklik ayarı özelliği sayesinde baskı yapılacak ürünü baskıya hazır hale getiriyor. Smart 3460, 17 cm yüksekliğe kadar baskı yaptığı için kullanıcılar ahşap, metal, cam, plastik, taş, porselen, seramik, PVC silikon, TPU, deri, plaket, puzzle gibi materyale ve daha fazlasına baskı yapabiliyor. Otomatik kafa temizleme özelliği sayesinde diğer makinelerdeki gibi kafa tıkanma sorunları oluşmuyor. Smart 3460 UV Printer’ın diğer makinelerde olmayan en büyük özelliği, aynı makinede aynı boyayı kullanarak boya değiştirmeye gerek kalmadan hem sert ürünlere hem de yumuşak ürünlere baskı yapabilmesidir. Bu özellik kullanıcı açısından çok büyük bir kolaylık ve ayrıcalık sağlıyor.”

Çağman Dijital’in Sign İstanbul fuarında sergilediği diğer ürün Smart 1802. Salih Çağman Smart 1802 hakkında şunları dile getirdi: “2 adet yeni nesil, uzun ömürlü, uygun fiyatlı ve tıkanmaya karşı bir yıl garantili Epson Dx11 baskı kafasına sahip olan Smart 1802, CMYK olarak PP, vinyl, folyo, kanvas, fotoğraf kâğıdı, duratrans vb. materyallere baskı yapabiliyor. Baskı öncesi, baskı sırasında ve baskı sonrasında olmak üzere 3 aşamalı kurutma sistemi ile Smart 1802, fuarda oldukça ses getirdi.”

Kaliteli ürünleri güçlü servis hizmeti ve uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan Çağman Dijital, sektörde adından sıkça bahsettirmeye devam edecek.

#çağman, #dijital, #smart3460, #smart1802, #sign, #fuar

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...