Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Canon imagePRESS C850 İle renklenin!

Canon imagePRESS C850 İle renklenin!

*Baskı sektörünün önemli çözüm ortakları arasında yer alan Canon, yeni teknolojileri ile sektöre hareketlilik getiriyor. Müşterilerin daha fazla verim elde etmesi amacıyla yeni serisi olan imagePRESS C850 ile baskıda üretkenlik, kalite ve işletim verimliliğine odaklanıyor. 

Canon Europe, yeni becerileri ile dikkat çeken tonerli tabaka dijital baskı makineleri serisi imagePRESS C850 ile işletmelere yüksek hacimli üretkenlik sunuyor. imagePRESS C850, afiş yaprakları beslemek için otomatik bir çift taraflı besleyici ile geliştirilmiş iş akışı çözümleri sunarak olağanüstü sonuçlar üretiyor.

Afiş baskısı yapabilmesi, Canon imagePRESS C850 serisinin tanıtıldığından beri popüler bir özelliği olarak dikkat çekiyor. Uzun tabakaların beslenmesi için eklenen otomatik çift taraflı besleyici, bu özelliğin ticari potansiyelini tamamen açığa çıkartıyor. Müşteriler böylece, bu ortam formatının avantajlarını çok daha iyi bir şekilde tanıtıp, sundukları ürün gamını farklılaştırabiliyor.

Canon Europe, Müşteri Grubu Ticari Yazıcı ve Üretim CRD Üst Direktörü Peter Wolff, imagePRESS C850 ile ilgili şunları söylüyor: “Kalite, üretkenlik ve uygulama çok yönlülüğü, dijital üretim çözümlerimizin sürekli geliştirilmesindeki ana ilkelerimiz. Ortam besleme ve iş akışı konularındaki bu yeni gelişmiş özellikler, imagePRESS C850 serisi müşterilerinin sundukları ürünleri farklılaştırma fırsatlarından tam olarak faydalanabilmelerini sağlayacak. Bunlara ek olarak renk tutarlılığını, üretkenliği ve işletim verimliliğini de geliştirecekler”.

Sanat uygulamalarında yüksek hacimde üretkenlik!

Yeni POD Kulesi Lite XL-A1 uzun tabaka besleyici, (762mm’ye kadar) 1,000 afiş tabakasının otomatik olarak çift taraflı beslenmesini sağlıyor. Bu özellik de Baskı Hizmeti Sağlayıcıları’nın (BHS’ler) ve şirket içi baskı odalarının, A4 yatay katlanan belgeler, geniş kitap kapakları, üçe katlanan broşürler, uzun kartpostallar ve doğrudan posta vb. gibi uzun tabakaların kullanıldığı belgeler, kitaplar ve yüksek kalitedeki grafik sanat uygulamalarını daha yüksek hacimde üretebilmelerine olanak veriyor.

imagePRESS C850 serisi, özellikle yoğun, birçok uygulama ile çalışan üretim ortamları için idealdir. Cihaz ayrıca önden beslemeye olanak veren ortam tepsisi ile operatörlerin standart formatlar ve uzun tabakalar arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlıyor.

PRISMASync v6.0 denetleyici

Fogra ve IDEAlliance gibi tam otomatik renk doğrulama testleri ile de uyumlu olan Canon’un PRISMAsync denetleyicisin 6.0 sürümü, kaliteli grafik sanat uygulamalarında yüksek renk tutarlılığı arayanlar için tasarlanmış olup, üç yerine bir yarım ton kullanarak renk kalibrasyon hızını üç kat arttırıyor. Bu gelişmiş denetleyici, ayrıca, üçüncü taraf JDF/JMF iş akışları ile bağlanarak üretim verimliliğini daha da yükseltiyor.

imagePRESS C850 serisi için yeni Fiery çözümleri

Canon ortağı EFI, üretim verimliliğini yükseltmek ve daha çok yönlü çözümler için yeni gömülü Fiery Digital Front End (DFE) EFI G200’ü çıkardı ve yeni harici DFE EFI H300 için ek yazılımlar sundu. Her iki ürün de yeni uzun tabaka besleyiciyi desteklemektedir. Bu yeni çözümler, Canon imagePRESS C850 serisinin performansını, yüksek kaliteli renkli uygulamalarla yükseltecek, kâğıt yönetimini iyileştirecek, durma süresini düşürecek ve üretkenliği artıracak.

Baskı kalitesi ve güvenilirliği, imagePRESS C850 ürün ailesinin bugüne kadar olan başarısında önemli rol oynadı. Bu avantajları, 2.400 x 2.400 Dpi çözünürlük sunan R-VCSEL kırmızı lazer teknolojisi ve otomatik eğrilik düzeltme ile birlikte hassas önden arkaya pozalama ve hassas görüntü yerleştirme sağlayan Kompakt Pozalama Modülü gibi yenilikleri de destekliyor.

Wolff sözlerini şöyle bitiriyor: “BHS’ler ürün portföylerini güvenle genişletmek ve yeni becerilerini müşterilerine satmak istiyorlarsa, tutarlı kalite ve hassas renk yönetiminin çok önemli oldukları şüphesizdir. Kendi AR-GE ekiplerimiz ve ortaklarımız ile birlikte, müşterilerin donanıma yaptıkları yatırımın hakkını verebilmeleri, becerilerini genişletmeleri ve işletmelerinin büyümesini sağlayacak yeni yollar bulabilmeleri için sürekli çalışıyoruz.”

#Canon, #Renk, #Baki

İnceleyin

Kyocera’nın Inkjet Üretim Yazıcısına Ödül

Kyocera Document Solutions, devrim niteliğindeki mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c ile Avrupa ...