Anasayfa / OLDEST POSTS / Derya Reklam,FESPA Eurasia 2017 Ziyaretçilerini Yerli Üretim Display Ürünleri ile Buluşturdu

Derya Reklam,FESPA Eurasia 2017 Ziyaretçilerini Yerli Üretim Display Ürünleri ile Buluşturdu

Derya Reklam,FESPA Eurasia 2017 Ziyaretçilerini Yerli Üretim Display Ürünleri ile Buluşturdu

Gelişen teknolojiye uyum sağlamayı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Derya Reklam, geniş hizmet alanıyla sektörde güçlü konuma sahip. Yerli üretim Display ürünleri ile sektörde büyük öneme sahip olan Derya Reklam, Display ürünlerini ve bünyesinde bulunan diğer çözümlerini katılım sağladığı FESPA Eurasia 2017 fuarında sergiledi.

Derya Reklam, uluslararası bir organizasyon olan FESPA Eurasia fuarlarının yabancı ziyaretçi oranından faydalanmak ve ürünleriyle daha çok ülkeye ihracat gerçekleştirmek amacıyla FESPA Eurasia 2017 fuarında yerini aldı ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

FESPA Eurasia fuarının ziyaretçi profilinin getirdiği avantajlardan yararlanmak amacıyla fuara özenle hazırlandıklarını belirten Derya Reklam Genel Müdürü Şükrü Erdem, yeni ürün hazırlığında olduklarını dile getirerek heyecanını bizimle paylaştı. Derya Reklam, fuarda reklam sektörüne hitap eden rollup, örümcek stand, l banner, x banner, broşürlük ve display üretimlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Derya Reklam’ın 2017 yılını başarılı bir şekilde kapattığını belirten Şükrü Erdem sözlerine şu şekilde devam etti: “İhracat odaklı bir firmayız. Türkiye’de ürettiğimiz ürünlerin diğer ülkelerde yer alması hem gurur verici hem de mutlu edici. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi 2017 yılında da birçok ülkeye ihracatımızı gerçekleştirdik. İhracatımızın artması yönünde hedef ve çalışmalarımızın dışında bir diğer amacımız, Türkiye’de reklam alanına hizmet veren firmalarının dışa bağımlılığını en aza indirmektir.”

“Türkiye’de üretiyoruz dünyaya satıyoruz” prensiplerinin ön planda olduğunun altını çizen Şükrü Erdem, müşterilerine sundukları kaliteli ve güvenli hizmetin devam edeceğini de belirtti.

#DeryaReklam #PrintOnDemand #FESPAEurasia2017 #Fuar #Banner #OrumcekStant #SukruErdem

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...