Anasayfa / ÜÇ BOYUTLU BASKI / DGSHAPE by Roland, IDEX 2018’de Dental Çözümlerini Tanıttı

DGSHAPE by Roland, IDEX 2018’de Dental Çözümlerini Tanıttı

DGSHAPE by Roland, dijital dental sektörüne kazandırdığı gelişmeleri ve yenilikleri IDEX İstanbul Fuarı’nda sergiledi.

İstanbul CNR Expo’da düzenlenen IDEX İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda DGSHAPE ziyaretçileri, çağdaş diş hekimliğinde CAD/CAM’in heyecan verici çözümlerini ve dünya genelinde diş hekimlerinin neden Roland makinalarını tercih ettiğini gözlemleme şansına eriştiler.

DGSHAPE’in benzersiz kazıma teknolojisi

IDEX 2018’de DGSHAPE standında, Roland’ın eşsiz çözümlerinden DWX-52D, DWX-52DC, DWX-4, Scanner DOF Freedom HD, Cintiq 22HD Touch Pen Display sergilendi.

DWX-52D: DWX-52D 5 eksenli kazıyıcı, son derece güvenilir, hassas, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir çözüm sunuyor. Kronlar, kopingler, köprüler, inlay ve onlayler, kaplamalar, abutmentler, implant barları, vidalı kronlar, dijital protezler, modeller, cerrahi kılavuzlar ve ısırma plaklarının yer aldığı geniş bir yelpazedeki restorasyonları üretmenize imkân tanıyor. Laboratuvarınızı daha verimli ve üretken hale getirmek için yükseltilmiş disk kullanımı, artırılmış malzeme kapasitesi, geliştirilmiş uç yönetimi ve diğer gelişmiş özellikleri içeriyor.

DWX-52DC: Otomatik Disk Değiştiricili DWX-52DCi 5 eksenli dental kazıyıcı, bir bakışta yatırım getirisini ve üretkenliği görselleştirmek için yeni DWINDEX yazılımı, açık yapısı, malzeme esnekliği, gözetimsiz üretimi ile laboratuvarınızın üretimini ve kazancını arttırıyor. 6 yuvalı Otomatik Disk Değiştirici, 15 istasyonlu Otomatik Uç Değiştirici ve diğer otomatik özelliklerle tüm beceri düzeylerindeki kullanıcılar için 24 saat verimlilik sunuyor. Kronlar, kopingler, köprüler, inlay ve onlayler, kaplamalar, abutmentler, implant barları, vidalı kronlar, dijital protezler, modeller, cerrahi kılavuzlar ve ısırmalı plakları gibi geniş bir restorasyon yelpazesi üretme kapasitesine sahip DWX-52DCi, güçlü, verimli, uygun fiyatlı – ve akıllı – dental restorasyon çözümü sunuyor.

DWX-4: DWX-4’ün dijital dental teknolojisi, dental endüstriyi tüm yönlerden değiştiriyor. Elle yapılan sıkıcı kaplama/kron, koping ve köprüler hızla yok oluyor. Taramadaki son teknolojik gelişmeler, CAD/CAM yazılımları, CNC kazıma, dijital dental laboratuvarlarına hızla ve tam olarak üretme olanağı sunuyor. Laboratuvarlar daha hızlı dönüşlerle gelişmiş üretim, en doğru ürün ve tekrarlanabilirlik sağlarken daha iyi uyum ve hastalara ileri seviyede estetik tatmin veriyor.

Scaner DOF Freedom HD: Yenilikçi özellikleriyle de bilinen tarayıcı, 2.0MP kameralar ve USB 3.0 sayesinde artık daha hassas ve daha hızlı bir hal aldı.

Cintiq 22HD Touch Pen: Wacom’un basınca duyarlı kalemiyle geniş formatlı, yüksek çözünürlüklü ekranda doğrudan oluşturmanın tadını çıkartabilir, döndürmek, yakınlaştırmak ve daha akıcı bir şekilde çalışmak için iki elinizi de işin içine daldırabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra IDEX 2018’de ziyaretçiler, sanal izlenimlerden kalıpların hızlı ve kolay şekilde oluşturulmasını sağlayan 3D Kalıp Model Kiti’ni de inceleme fırsatı buldular. 3D Kalıp Modeli, sabit ya da çıkarılabilir restorasyonlar için ana ve antagonist modellerde gerekli olan yüksek hassasiyet standartlarını garanti ediyor.

Masaüstü kazıma teknolojisi üretimindeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile Roland, maksimum verimlilik sağlamak ve gereksiz kurutma ve temizleme aşamalarından kaçınmak amacı ile sulu ve kuru kazıma için ayrı makinalar üretiyor.

Roland’ın amacı

Dijital kazıma teknolojilerinin dijital iş akışının bir parçası olarak laboratuvar ve kliniklere sağlayacağı yararların ziyaretçiler tarafından fark edilmesini sağlamak.

Bu nedenle stantta yer alan kapsamlı bir dizi örnek ile dijital üretim potansiyelinden yararlanan diş hekimleri ve teknikerleri için tüm çok yönlü ve kârlı fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak.

Orijinal dijital taramadan CAD’ten CAM kazıma ve bitirme işlemine kadar açık sistem dijital iş akışı implantların, kuronların ve köprülerin, kopinglerin, veneer’lerin, onlayların ve inlayların üretiminde devrim oluşturuyor. Sonuçların doğruluğu, hızı, güvenilirliği ve tutarlılığı Roland dijital dental kazıma makinalarının sağladığı temel yararlardan sadece birkaçı. Bunun yanı sıra; yüksek estetik sonuçlar, mükemmel üretim kalitesi ve güvenilir bir global marka ile anlaşarak sağlanan güven de söz konusu.

Roland DG, tüm dünyada 5000’den* fazla satışı yapılan cihazla güçlü müşteri güveninin yansımalarını kanıtlıyor.

#DGSHAPE, #Roland, #IDEX

İnceleyin

XAAR 2002 Baskı Kafası Kutudan Çıktığı Haliyle Olağanüstü Baskı Performansı Sunuyor

Scroll down for English version Önde gelen inkjet baskı teknolojisi şirketi Xaar, küresel OEM’leriyle yakın ...