Anasayfa / OLDEST POSTS / Dünyanın en büyük 3.kırtasiye fuarı “Kırtasiye & Ofis 2015”

Dünyanın en büyük 3.kırtasiye fuarı “Kırtasiye & Ofis 2015”

fuarTürkiye’de kırtasiye sektörünün buluşma platformu olan “Kırtasiye&Ofis 2015” TÜKİD (Tüm Kırtasiyeciler Derneği) işbirliğinde ve CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla 01-05 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

Her yıl kırtasiye, kağıt, okul ve ofis ürünleri sektörlerindeki tüm yeniliklerin, gelişmelerin ve fırsatların takip edildiği İstanbul Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı, CNR EXPO İstanbul’da 21. kez Kırtasiye sektörü ile ilgili yerli-yabancı tüm firmaları bir araya getirecek. TÜKİD; bu yıl fuarda “K* Projesi” kapsamında, eğitimlerden geçerek, gerekli standartları uygulayan firmaların K* Lisansı almaya hak kazanma ve “K*” tabelası takması hakkında sektöre detaylı bilgilendirme yapacak. 30 bin m2 alanda gerçekleşecek olan, yerli-yabancı 200’ün üzerinde firmanın katılımının beklendiği Kırtasiye&Ofis 2015 fuarı, dünyanın en büyük 3. Kırtasiye Fuarı olarak 15 binin üzerinde ziyaretçiyi sektör yenilikleriyle buluşturacak. Türkiye’nin bulunduğu coğrafi konumunun yanında dünya genelindeki ekonomik ve siyasal gelişmeleri de dikkate alarak, Türk kırtasiye sektörünün gereksinimlerine uygun olarak yapacağı etkin tanıtım çalışmalarıyla Kırtasiye & Ofis Fuarı katılımcılarının ticaret potansiyelinin artmasına katkı sağlayacak.

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...