Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Duplo GMP QSleek 380 IDH Dijital Yaldız Makinası

Duplo GMP QSleek 380 IDH Dijital Yaldız Makinası

Duplo DuSense ile üzerine spot uv lak malzeme üzerinde 3D folyolama için ideal çözüm GMP QSleek 380 IDH makinasıdır.  Özel olarak tasarlanmış laminasyon filmleri ve farklı renklerde 3D folyo ile mükemmel çalışır GMP QSleek 380, 3D folyolama için yarı otomatik bir makinedir ve Duplo ve GMP arasında yakın işbirliği ile geliştirilmiştir.

SEDAT ONAR, PASİFİK TRADİNG SATIŞ MÜDÜRÜ

Mükemmel folyo sonuçları QSleek 380IDH, piyasada bulunan en güvenilir ısıtma sistemine sahiptir. QSleek 380 IDH’ye kurulan sistem indüksiyonla ısıtma’dır. DuSense vernik üzerinde metalik folyo çubuğunu mükemmel hale getirmenin en önemli koşulu, çok kararlı bir çalışma sıcaklığı sağlamaktır. İndüksiyon ısıtma, ısıtmanın üstesinden gelmenin çok hızlı bir yoludur. Makara yüzeyi, çok yüksek kaliteli bir ısı sensörü ile sürekli olarak ölçülür.

Sıcaklığın biraz düşmesi durumunda, indüksiyonla ısıtma, yüzeyin istenen sıcaklığa mümkün olan en hızlı şekilde ısıtılmasını sağlayacaktır. Isı tüpleri, silindir içindeki mevcut enerjiyi silindirin her iki tarafına yayar, bu nedenle enerji kaybı olmaz, ancak ısı silindirin yüzeyine eşit olarak yayılır. Kauçuk ısıtma silindirinin kendisi, kaplanmış yüzeyin yüksek ve alçak kısımlarını tamamen takip etmek için özel olarak tasarlanmış bir silikon bileşik kauçuk ile kaplanmıştır. Sadece DuSense verniğin 20 mikron kapsama alanını değil, aynı zamanda 80 mikron veya daha fazlasını kaplayan yerleri de takip etmektir. Ayrıntılı çizgileri veya güzel baskılı katıları folyolarsanız fark olmaz, kauçuk tam olarak takip eder.

Soğutma Makinenin kendisinin çeşitli hassas parçaları, fakat aynı zamanda DuSense 3D ile laklanmış yüzeyler ısıya (dalgalanma) duyarlıdır ve sabit bir sıcaklıkta kalmalıdır. Bu parçaları soğutmak için, ısınabilecek makinede, ortamdan hava ile soğutmak için çeşitli fanlar monte edilmiştir. 3D Folyo Albyco 3D Folyo ultra yüksek elastikiyetle tasarlanmıştır. Yüksek yapılı 3D kaplamaları yukarıdan aşağıya kaplayabilmek için, yüzeyi çatlamadan folyoyu gerektiği kadar bükmek önemlidir. 3D Folyo her türlü polimere yapışacaktır, bu nedenle toner / E-Mürekkep üzerine de yapışacaktır. Bu nedenle DuSense ile verniklemeden önce bir laminasyon filmi kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Lamine edildiğinde, 3D Folyo yalnızca DuSense verniğine yapışacaktır.

Yarı otomatik Qsleek, manuel beslemeli bir besleme tablası ile donatılmıştır. Bu, her tabakanın ayrı ayrı masaya yerleştirilmesi gerektiği anlamına gelir. Sayfaların tam olarak doğru zamanda masaya beslenmesini sağlamak için besleme tablasının önüne sensörlü bir üçüncü taraf besleyici takma olanakları vardır. Tabakaların üst üste bindirilmesi gereken bir laminatörden farklı olarak, QSleek’te kağıtlar yaklaşık 20 mm’lik bir boşlukla beslenir. Bu, silindirlerin sıçramasını önlemek için seçilmiştir ve bu nedenle her kağıt kenarının başlangıcında kaplamaya zarar verir. Ayarlanabilir silindir basıncı ortam kalınlığına bağlı olarak silindirlerin daha yüksek veya daha düşük basıncına ihtiyaç vardır. Basınç kolayca kademesiz olarak ayarlanabilir. Makinenin içinde, gerekenden daha fazla basınç sağlayabilen yüksek kaliteli basınç vanaları monte edilmiştir. Kompresör QSleek, gerektiği kadar havayı basınçlandırabilen yüksek kapasiteli bir kompresör ile birlikte gelir. Hızlı bırakma konnektörü ile bir şirketin dahili basınçlı hava sistemini kullanmak da mümkündür.

Lütfen nemli hassas parçalar nedeniyle QSleek’in içine girmeden önce havanın kuru olduğundan emin olun. Dokunmatik Ekran Makinenin ana işlevleri dokunmatik ekrandan kontrol edilir. Size gerçek sıcaklıkları bile söyleyebilir ve kolayca ayarlanabilir. Makinenin besleme tarafına monte edildiğinde, gerektiğinde bir iş sırasında ayarları değiştirmek için ideal konumdur. Ruloların üzerine monte edildiği şaftlar, operatör olmayan tarafa sabitlenmiştir, bu da rulonun yerinde kaydırılması kadar kolay bir rulo değişikliği yapar.

 

 

 

 

 

 

#duplo #gmp #QSleek #dijital #yaldızmakinası #lak #mürekkep

İnceleyin

Kyocera’nın Inkjet Üretim Yazıcısına Ödül

Kyocera Document Solutions, devrim niteliğindeki mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c ile Avrupa ...