Anasayfa / OLDEST POSTS / Esko Yenilikleriyle Sign İstanbul 2016’da

Esko Yenilikleriyle Sign İstanbul 2016’da

makina

Esko 2016 Sign İstanbul fuarına Türkiye’deki bir numaralı bayisi Yatay Bilgisayar ortaklığı ile katılıyor. Esko Dijital Sonlandırmadan, Flekso Klişe Üretimine ve Baskı öncesi yazılım gruplarıyla verimliliği ve kolaylığı güncellenmiş yeni bir grup ürün tanıtımı için Sign İstanbul Fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar hazırlıkları hakkında konuşan Esko Türkiye Pazarlama Müdürü Kartal Bora; “Sektörün en hızlı dijital kesim sistemi olan Kongsberg C64 serisi dijital kesim sistemi ile katılacağımız Sign Istanbul 2016 fuarında birbirinden farklı dijital kesim uygulamaları, malzeme tiplerine göre özel kesim bıçaklarını sergiliyeceğiz. Bunun yanı sıra otomasyon, baskı öncesi yazılım grupları, 3 boyutlu ambalaj tasarım yazılmlarına dair demolarında paylaşılacağı, hem teorik hemde içeriği güçlü bir etkinlik planladık” şeklinde açıklama yaptı. Esko dijital sonlandırmada verimliliği ve kolaylığı yeni bir seviyeye taşıyor: Yenilikler makinelerin çalışma süresini artırıyor ve cihaz kullanımında daha iyi kontrol sağlıyor! Tepeden tırnağa daha iyi hale getirilen dijital sonlandırma makinesi Kongsberg serisi kesim, pilyaj ve frezeleme makineleri tam entegre yazılım çözümleri paketiyle desteklenen yeni ve kolaylaştırılmış bir platform seçeneği içinde sunuluyor. Öne çıkan noktalar:

  • İki yeni dijital kesim sistemi; Kongsberg X ve Kongsberg C, farklı ebatları

ve konfigürasyonlar;

  • Hızlı iş değişimi için otomatik aparat ayarı;
  • Hatasız fiyat teklifleri ve üretim planlaması için yeni tahmin yazılımı;
  • İşletim sistemine uzmanlık ekleyen entegre Sonlandırma Malzemeleri Veritabanı;
  • Daha iyi iş yönetimi için Automation Engine Device Manager ile kesim

sistemini iş akışına entegre etme imkanı. Kongsberg dijital kesim sistemleriyle gerek karton ve oluklu ambalaj sektörlerine, gerekse açık hava reklam firmalarına dünyanın en sağlam ve en hızlı çözümleri sunmaktadır. Sektörün en geniş yelpazedeki ürün gamına sahip olan Kongsberg dijital kesim sistemleri Esko’nun Türkiye pazarını yakından Untitled-1takip edip, aktif rol aldığı 2010 yılından bu yana Türkiye pazarında ki payını büyük ölçüde arttırmıştır, ambalaj ve reklam sektörünün öncü firmalarının tercihi olmuştur. Kongsberg kesim sistemleri endüstriyel uygulamalardan tabela yapımına ve ambalaja kadar her sektörün kesim ve tasarımda aradığı hassasiyet standartları gözetilerek geliştirilmektedir. Günümüz sistemlerindeki sağlamlık ve güvenilirlik, onlarca yıl süren araştırma ve geliştirme faaliyetleri ışığında nesilden nesile iyileştirilen makine üretim teknikleri ile en ileri kesim çözümlerinin geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Giderek genişleyen formatlar nedeniyle, Kongsberg kesim sistemleri yüksek performans ve hassasiyetiyle ekstra geniş sonladırma sistemlerinde fark sağlamaktadır.

#Esko #Yenilik #Signİstanbul #Dijital #Makale #YatayBilgisayar

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...