Anasayfa / OLDEST POSTS / Ev ve Ofiste Tek Mürekkeple 7 Bin Sayfa Renkli Baskı: PIXMA G4400

Ev ve Ofiste Tek Mürekkeple 7 Bin Sayfa Renkli Baskı: PIXMA G4400

CANON

Canon yeni çok işlevli yazıcısı PIXMA G4400 modelini tanıttı. Küçük işletmeler ve ev kullanımına uygun olan Pixma G4400, tek mürekkep şişesi setiyle 7 bin sayfa renkli, 6 bin sayfa siyah beyaz baskı yapabiliyor. Baskı maliyetini düşüren yeni model net ve canlı renkleriyle fotoğraf baskısında da iddialı

 Canon yeni dördü bir arada yazıcısı PIXMA G4400 modelini tanıttı. Küçük işletmelerde ve ev ofislerde kullanım için ideal bir seçenek olan yeni yazıcı, yüksek hacimli belge baskısında mürekkep tüketimini önemli oranda azaltıyor. PIXMA G4400, yeniden doldurulabilir mürekkep tanklarının kullanıldığı Canon’un Orijinal Kesintisiz Mürekkep Besleme Sistemi (Continuous Ink Supply System – CISS) ile çalışıyor. Renkli mürekkep şişesi setiyle 7000 sayfaya veya siyah mürekkep şişesi setiyle 6000 sayfaya kadar olmak üzere toplam 13.000 sayfalık çıktı sayısıyla bu yeni yazıcı, sayfa başına son derece düşük maliyet sunuyor. Baskılar, maliyet tasarrufu sunduğu gibi olağanüstü kaliteye sahip. Pigment siyah mürekkep berrak ve net metinler; boya renkli mürekkepler ise belge ve fotoğraf baskılarında canlı renk tonları sunuyor.

Hızlı tarama yapıyor

PIXMA G4400 yazıcıda, ölçekli kopyalama, faks çekme ve tarama işlemlerinde kullanılmak üzere 20 yapraklık bir Otomatik Belge Besleyici var. Bu belge besleyici, çok miktarda belgelerin hızla ve kolayca kopyalanmasını ve taranmasını sağlıyor.

Maliyet ve zamandan tasarruf

PIXMA G4400 yazıcıda her seferinde yüksek kaliteli baskılar alınabilmesi için FINE teknolojisine sahip dayanıklı bir yazıcı kafası sistemi kullanılıyor. Ayrıca mürekkep besleme silindirlerine hava girişini durduran teknoloji kullanılıyor. Baskı motorunun pürüzsüz renk tonu geçişleri ve iyi kaliteli ayrıntılar sunması, 4×6” (10,16 x 15,24 cm) kenarsız baskılar ve sosyal medya stilinde kare fotoğraflar için 5×5” baskılar dahil grafik tasarımlar veya iddialı fotoğraflar gibi incelikli belgeler için ideal.

Kullanım kolaylığı ve zaman verimliliği için entegre, ön tarafa yerleştirilen mürekkep tankı tasarımı sayesinde mürekkep seviyelerini hemen kontrol edebilirsiniz. Zamana duyarlı işler söz konusu olduğunda Canon yeniden doldurulabilir şişe tasarımı, hızlı ve temiz iş çıkartıyor. PIXMA G4400 yazıcıda, mürekkeplerin takılması, bağlanması ve mürekkebin doğru doldurulduğunun onaylanması için rehberlik sunan bir tam noktalı LCD ekran donanımı yer alıyor.

Bağlanma özgürlüğü

Kolay, kablosuz baskı için PIXMA G4400 yazıcı Wi-Fi bağlantısı kapasitesine sahip. Apple Airprint™, Android™ için Mopria, Windows 10 Mobile™ desteğiyle veya Canon’un iOS ve Android cihazlar ile uyumlu ücretsiz PRINT uygulaması aracılığıyla kablosuz baskılar alınabiliyor. İşinizi de gittiğiniz yere götürebilmeniz için bu yazıcı bağlantı kurduğunuz bir cihaza doğrudan tarama göndermenize olanak tanıyor. Ofis veya ev dışında olduğunuz zaman, Canon PRINT uygulaması aracılığıyla baskı alabilmeniz sayesinde, dünyanın her yerine belge veya fotoğraf gönderebilir ve Instagram™, Google Drive™, Facebook™, Dropbox™ ve Flickr™ dahil popüler hizmetlerden uzaktan baskı alabilirsiniz.

Yaratıcılık basitleşti

Baskılarınızı daha ileri bir seviyeye taşımanız için PIXMA G4400 modeli Canon’un Easy-PhotoPrint+ uygulamasıyla da uyumludur. Tabletlerden veya bir web tarayıcısından erişebileceğiniz yazılım, fotoğraflarınıza ulaşarak, kutlama kartları veya takvimler gibi yaratıcı projelerinizi yazdırmadan önce düzenlemenize imkan tanır. Yeni yazıcıda Canon’un My Image Garden yazılımı yüklenmiş olarak gelir, fotoğraflarınızı kolayca organize etmenize ve baskı almanıza yardım eder. Ayrıca hem PC bilgisayarda hem de akıllı cihazlarda kullanım için optimize edilen Creative Park seçeneğine erişebilir, kartlar, elişleri ve hatta detaylı güzel sanatlar çalışmalarınız dahil kişiselleştirdiğiniz çeşitli eserlerin baskısını alabilirsiniz.

Ürünün temel özellikleri:

  • 20 yapraklık ADF özellikli dördü bir arada çok işlevli yazıcı
  • Düşük maliyetli baskı. Renkli: 7.000 sayfa. Siyah: 6.000 sayfa1
  • Akıllı cihazlardan Wi-Fi baskısı ve bulut tabanlı özellikler
  • Yaklaşık 60 saniyede 10×15 cm (4×6”) kenarsız fotoğraf baskısı
  • Net metinler için pigment siyah mürekkep ve canlı fotoğraflar için boya renkli mürekkepler.
  • Hızlı ve kolay işlem için LCD ekran

#Ev #Ofis #TekMürekkep #YediBinSayfa #RenkliBaskı #PIXMA #Baskı #Renkli

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...