Anasayfa / OLDEST POSTS / Eylül – Ekim Procolor Satış Performansı

Eylül – Ekim Procolor Satış Performansı

Yine, Yeniden MİMAKİ…

SEMİH DİJİTALMimaki CJV/150-130 baskı makinesi, sekizinci tercihini yine Mimaki ve yine Procolor’dan yana kullanan SEMİH DİJİTAL’de faaliyete başladı. Değerli müşterimiz Fatih Şeyhan, yıllardır Procolor ve Mimaki ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ekledi ‘’Procolor’a olan güvenimi anlatmama gerek yok, dokuzuncu makineye ihtiyacım olursa kime gideceğim çok açık. Her şey için tüm Procolor ekibine teşekkür ederim.’’ Bizde Fatih Bey ve tüm çalışma arkadaşlarına hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

GLOBAL İNTERNETMimaki CG-130SR III Plotter makinesi, İstanbul GLOBAL İNTERNET’de faaliyete başladı. Tekstil ürünleri için gerekli baskıları kesim işlemi için Mimaki’yi tercih eden Veysi Bey; ‘’Kurulum ve teknik servis aşamalarında yardımları için Procolor’a teşekkür ederim. Sektörle ilgili her sorunumda çözüm sunacaklarına inanıyor ve güveniyorum’’ dedi. Müşterimize hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

LACİVERT REKLAMMimaki CJV 150-160 baskı makinesi, LACİVERT REKLAM’da faaliyete başladı. Firma sahibi Emrah Bey, LACİVERT REKLAM için önemli olanın kaliteli baskı olduğunu ve bu nedenle de Mimaki’yi tercih ettiklerini söyleyerek, meslektaşlarına da gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğini belirtti. Müşterimiz Emrah Bey’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

ALP REKLAMMimaki CG-60SRIII plotter, ALP REKLAM’da faaliyete başladı. Müşterimiz Mehmet Karanalp, kesim konusunda Mimaki’ye, servis konusunda da Procolor’a duyduğu güveni anlatırken, kurumdaki desteği için tüm Procolor ekibine teşekkürlerini sundu. Müşterimize hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

SRS REKLAMMimaki CJV150-160 baskı makinesi, SRS REKLAM’da faaliyete başladı. Müşterimiz Şener Koçak, eski baskı makinesinin yerine hız ve boya tasarrufu yapmak adına Mimaki’yi tercih ettiğini söyledi. Müşterimiz Şener Bey’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

PARKUR FORM OFSETMimaki JFX200-2513 Baskı Makinesi, PARKUR FORM OFSET ‘de faaliyete başladı. Üçüncü baskı makinesini yine Mimaki’den tercih eden müşterimiz Naci Bey, ‘’Kurulumdaki yardımları ve tüm destekleri için Procolor ekibine teşekkür ederim, yıllardır çalışıyoruz ve her ihtiyaç anında destek oluyorlar. Procolor’un sektör tecrübesine güveniyorum’’ dedi. Müşterimize hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

RABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİEş zamanlı çift rulo basma özelliği ile Mimaki SIJ 320 LED UV baskı makinesi, TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’nde faaliyete başladı. Büyük ebatlı baskı ve hız konusundaki avantajları nedeniyle Mimaki’yi tercih eden belediyemize hayırlı olmasını dileriz.

 

KARAGÖZ REKLAMMimaki CJV30-160BS Baskı Makinesi, KARAGÖZ REKLAM’da faaliyete başladı. Müşterimiz Hüseyin Karagözoğlu, yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olup, baskı sektöründe güvenin ve kalitenin ne kadar önemli olduğunu bildiği için Mimaki kalitesini ve 22 yıllık Procolor güvencesini tercih ettiğini belirtti. Hüseyin Bey’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

AYAN REKLAMMimaki SIJ-320UV Yüksek Performanslı 320cm LED UV Baskı Makinesi, Bingöl AYAN REKLAM’da faaliyete başladı. Şirket sahibi Doğan Kurtçak, askı hızının kendileri için öncelikli olması ve aynı anda iki rulo ile çalışma özelliği nedeniyle Mimaki SIJ-320 UV baskı makinesini tercih ettiklerini belirtti. Müşterimiz Doğan Bey’e ve tüm çalışma arkadaşlarına hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

 

GÜL REKLAMMimaki CJV 150-160 baskı makinesi, Amasya GÜL REKLAM’da faaliyete başladı. Amasya’da uzun yıllardır faaliyet gösteren GÜL REKLAM, serinin baskı genişli en yüksek olan modelini tercih ederek, Mimaki kalitesi ile buluştu. Müşterimize hayırlı olmasını ve bol kazançlar sağlamasını dileriz.

#Procolor #SatışPerformansı #Mimaki #Kalite #Yatırım

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...