Anasayfa / AMBALAJ / HP PAGEWIDE OLUKLU BASKI MAKİNELERİ İÇİN GMG, Gelişmiş Renk Çözümünü Sunar

HP PAGEWIDE OLUKLU BASKI MAKİNELERİ İÇİN GMG, Gelişmiş Renk Çözümünü Sunar

Scroll down for English Edition

HP One Package Workflow Suite ile dijital baskı üretimini geliştirmek için GMG renk yönetimi ürünlerini seçti.

GMG, HP ile HP PageWide oluklu iş akışı ortağı olmak için bir anlaşma imzaladığını duyurdu. GMG’nin HP One Package Suite için bütünsel oluklu iş akışı çözümü, oluklu ambalaj üreticilerinin dijital baskıya sorunsuz bir geçiş yapmalarını sağlayacak.

GMG renk yönetimi yazılımı, baskı sağlayıcılarına karmaşık ambalajın, geniş format işlerin veya renk provalarının baskı üretimi için yüksek derecede renk öngörülebilirliği sağlıyor. Tüm ortamlarda ve tüm baskı işlemlerinde tutarlı renkler elde etmek için renk yönetimi iş akışlarının standartlaştırılması ve basitleştirilmesi için çözümler sunuyor.

Global Ortaklık Yöneticisi Darrian Young, “HP ile işbirliği yapmaktan ve HP One Package Workflow Suite’i desteklemek için GMG renk yönetimi ürünleri sunmaktan heyecan duyuyoruz” diyor: “Müşterileri için renk doğruluğunu iyileştirmenin bir yolunu sunarak HP oluklu baskı makineleriyle çalışanlara yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.”

HP PageWide Industrial’da İş Akış Çözümleri Müdürü Ran Lev’in yourumu ise şöyle: “HP PageWide Oluklu Baskı Makineleri, gerçek su bazlı mürekkepler kullanır ve ofset baskı kalitesi ile bilinir. Hem GMG hem de HP, bu işbirliğinin, PageWide müşterilerinin baskı makineleri arasında tutarlılığı korurken ve zorlu Markalar için endüstri renk standartlarına uyarken daha da yüksek renk doğruluğu elde etmelerine yardımcı olacak büyük bir değer görüyor.”

 

Scroll down for English edition

GMG Offers Advanced Color Solution for HP PageWide Corrugated Presses

GMG color management products are selected as solutions to enhance digital print production with HP One Package Workflow Suite

GMG, announced it has signed an agreement with HP to become an HP PageWide corrugated workflow partner. GMG’s holistic corrugated workflow solution for the HP One Package Suite will enable converters to make a smooth transition into digital printing.

GMG color management software is used to help print providers do just that: offer a high degree of color predictability, whether for print production of complex packaging, wide format jobs, or for color proofing. GMG delivers solutions for the standardization and simplification of color management workflows to achieve consistent colors on all media and in any print process.

“We are excited to collaborate with HP and offer GMG color management products to support the HP One Package Workflow Suite,” says Darrian Young, Global Partnership Manager. “We believe that we can help those who work with HP corrugated presses by providing a way to improve the color accuracy for their customers.”

“HP PageWide Corrugated Presses are known for their offset print quality, using true water-based inks. Both GMG and HP see a huge value of this alliance that will help PageWide customers getting even higher color accuracy while maintaining consistency across devices, and complying with industry color standards for demanding Brands,” said Ran Lev, workflow solutions manager, HP PageWide Industrial, HP Inc.

 

 

 

 

 

#HP #GMG #color #PageWide #printing #digital #media

İnceleyin

HP printing-expo-online Sanal Fuarında

Printing Expo Virtual Exhibition basın sponsoru olan MATBAA&TEKNİK sizi kısa detayını aşağıda okuyabileceğiniz günümüzün en ...