Anasayfa / OLDEST POSTS / HP, Yeni Masaüstü ve AİO Bilgisayarları İle Ofislerdeki Yerini Alıyor
HP

HP, Yeni Masaüstü ve AİO Bilgisayarları İle Ofislerdeki Yerini Alıyor

Şirket, endüstride ilkleri ve benzersiz güvenlik sunan HP EliteDesks ve HP EliteOne AiO bilgisayarları ile günümüzün ofislerini yeniden şekillendiriyor. HP EMEA Ticari ve Kişisel Sistemlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Benoit Bonnafy; “Yeni Elite masaüstü ve AiO bilgisayar ailesi, işletmelerin vizyonunu yansıtırken çalışanların şık tasarımı heyecan verici özellik ve performans ile bir araya getiren teknolojisi isteğine yanıt veriyor.” İfadesini kullandı.

HPHP, dünyanın en güvenilir ve yönetilebilir PC ailesinin yeni ticari masasütü ve hepsi bir arada bilgisayarlarını duyurdu. Şirketin güvenlik alanındaki liderliğine ek olarak yeni HP Elite masaüstü ve AiO bilgisayarlar, güçlü performans ve farklı tasarımları ile şirketlerin teknolojik görünümünü modernize ederken aynı zamanda cihazların, verilerin ve çalışanların kimlik bilgilerinin güvenliğini de sağlıyor.

Satılan ticari PC’lerin yaklaşık yarısını oluşturan masaüstü ve AiO’lar, işletmeler ve kurumlar için kritik teknoloji olarak öne çıkıyor. HP’nin, yeni HP Elite masaüstü ve AiO bilgisayarları; EliteOne 800 G3 All-in-One, HP EliteDesk 800 G3 Tower, HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini ve HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W’dan oluşuyor.

“Tüm iş ortamlarında kritik öneme sahip güvenlik şartlarını karşılıyor.”

HPHP EMEA Ticari ve Kişisel Sistemlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Benoit Bonnafy: “Y kuşağının çalışma alanları, yaratıcılığa ve fikirlerin özgür bir şekilde paylaşımına ilham veren cihazlar gerektiriyor. İş verenler, iş yerlerinde çalışanların verimliliği önündeki bariyerleri ortadan kaldıracak, şık olduğu kadar güçlü ve güvenli teknolojiler talep ediyor. Yeni Elite masaüstü ve AiO bilgisayar ailesi, işletmelerin vizyonunu yansıtırken çalışanların şık tasarımı heyecan verici özellik ve performans ile bir araya getiren teknolojisi isteğine yanıt veriyor. Tüm iş ortamlarında kritik öneme sahip güvenlik şartlarını karşılıyor.” dedi.

Şu an kullanımda olan 100 milyondan fazla ticari masaüstü bilgisayarların yaşı dört yıldan fazla. Bu da işletmeleri, son kullanıcı cihazlarını hedef alan saldırılara karşı yüzde 200 oranında daha hassas hale getiriyor ve günümüzdeki cihazlarda yeterli peformans ve enerji tasarrufu elde edilmesini engelliyor. Yeni EliteDesk 800 serisi masaüstü ve EliteOne 800 AiO bilgisayarlarına geçen işletmeler; dahili güvenlik sunan teknolojilere de kavuşuyor ki bunlar içerisinde kendini düzeltebilen dünyanın ilk ve tek BIOS-seviyesinde korumasını sunan SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection ve son olarak duyurulan HP WorkWise teknolojileri de bulunuyor.

 #HP #AiO #EliteOne #EliteDesk #HPWorkWis #HPEME #BenoitBonnafy #Ofis

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...