Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Karadeniz Ereğli’de Bir Büyüme ve Başarı Hikâyesi
Tuğrul Onur: “Bu işbirliği, bizlere inanılmaz bir güven vermektedir.”

Karadeniz Ereğli’de Bir Büyüme ve Başarı Hikâyesi

Zonguldak ilinin en gelişmiş ilçesi olan Karadeniz Ereğli’de faaliyet gösteren Eray Copy Center & Eray Harita firması, 2004 yılında amatör çalışan bir ofis iken, Lidya Grup ile birlikte Batı Karadeniz Bölgesi’nin güçlü makina parkına parkuruna sahip iddialı bir baskı merkezine dönüştü.

Eray Copy Center & Eray Harita firmasının sahibi Tuğrul Onur, “10 yılı aşkın bir süredir, Lidya Grup çatısı altında çalışmalarımız devam ediyor. Eray Copy Center olarak faaliyet gösteren işyerimizde, bugüne kadar kullandığımız ve halen kullanmakta olduğumuz makine parkurumuz ve teknik servis hizmetlerimizin hepsini Lidya Grup ile devam ettirmekteyiz. İşimize başlarken aklımızda sadece yaşadığımız şehirde hizmet etmek varken, doğru müşteri, doğru makine ve ekipman tercihleri ile artık çok geniş bölgeye hitap eden bir firma haline dönüştük. Büyük işler yapmamızı sağlayan Lidya Grup Ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Lidya Grup, sizin yapmak istediğiniz hizmetleri, bunun için gerekli makine ve ekipmanları çok iyi analiz ederek, en doğru yatırımı yapmanız için gerekli bütün ar-ge çalışmalarını paylaşmaktan kaçınmadan, riskinizi de minimize ederek, profesyonel katkılarını sunmaktadır. Bizler, Lidya Grup’un üst düzey yöneticilerden teknik ekiplerine kadar her kademeden ulaşmak istediğimiz yetkililerine hızlı bir şekilde ulaşıyoruz ve Lidya Grup ekibi sıcak, ilgili ve samimi olarak ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Bu işbirliği, bizlere inanılmaz bir güven vermektedir”, dedi.

Yatırıma devam edecek, yeni şubeler açmayı planlıyor 

Yatırım ve büyüme planlarının içinde zincire yeni şubeleri katmayı hedeflediklerini anlatan Onur, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yatırım ve büyüme planlarımızın içinde, bölgemizde uygun gördüğümüz yerlerde şubelerimizi hayata geçirmeyi, böylece daha fazla müşteriye ulaşmayı ve son kullanıcıya ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı istiyoruz. Bu noktada da, sürekli gelişen teknolojinin peşinde olarak makine parkurumuzu geliştiriyoruz.  Asla rehavete kapılmadan, yatırımlarımıza devam etmenin gayretinde oluyoruz. Nitekim son dönemlerde ekonomide bir durağanlık olsa da, yılın ikinci yarısından itibaren piyasaların tekrar pozitif ivme kazanacağını öngörüyoruz. İçinde bulunduğumuz sektör o kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor ki, bu durumda bizlerin kriz ortamında en az hasarla ayakta kalmamıza ve hizmetlerimize devam edebilmemize imkân sağlamaktadır. Öncelikli olarak hedefimiz, büyükşehirlerden hizmet alan bölgemizdeki potansiyel müşterilere, sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermek olacaktır. Yaşadığımız şehir bir sanayi bölgesi olmakla beraber, sürekli büyüyen ve gelişen yapıya sahiptir. Başta Erdemir ve yan kolları ile çelik sektörü ve gemicilik, taşımacılık, Türkiye Taş Kömürü ve güzel doğasıyla turizm açıdan zengin ve potansiyeli olan bir kenttir. Tüm bu pozitif ticari yapı bir araya geldiğinde, yaşayan ve devamlılığı olan kentimizde bizimde yapmamız gereken, bu potansiyele gerek teknoloji, gerekse hizmet olarak yeterli cevabı verebilmektir ve firma olarak yatırım planlamamızı buna göre yapmaktayız. Özetle, kaliteli ürün ve hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde devam ettireceğiz. Sektörümüzde, öncelikle güven, kaliteli ürün, sürdürülebilir hizmet, anlık çözümler ve hız büyük önem kazanmıştır. Firmamızın, müşteri sadakati yüksektir. Son 10 yıldır birlikte çalıştığımız bireysel müşteriler ve kurumsal firmaların, bizleri tercih etmeye devam ediyor olmaları, doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Sektörümüzün öncü firmalarından birisi olarak, müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde hizmet vererek, çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

#ErayCopy #Xerox #Epson #KopyalamaMerkezi #Zonguldak #TugrulOnur #karadenizEregli #ErayCopyCenter #LidyaGrup

İnceleyin

Kodak Yükseliyor

Kodak iki yıl önce bir basın toplantısında dijital baskıya dair yeniden yapılanma ve sürdürülebilirliğe olan ...