Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Kyocera, yeni nesil çevre dostu A3 Mono Yazıcı lansmanı ile verimliliği ve güvenliği artırıyor

Kyocera, yeni nesil çevre dostu A3 Mono Yazıcı lansmanı ile verimliliği ve güvenliği artırıyor

Kyocera Document Solutions Türkiye, en yeni A3 Mono Yazıcısını piyasaya sürdüğünü duyurmaktan mutluluk duyar. Veri güvenliğinden ödün vermeden yüksek kaliteli belgeleri yazdırmanın güvenli bir yolunu sunarak, dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olmanın gururunu sürdürmeye devam ediyor.

Tüm zorlu ve gelişen ofis ihtiyaçlarınızı, sürdürülebilir ve verimli bir şekilde karşılamak için tasarlanan yeni ECOSYS P4140dn, ilk olarak 1992 yılında geliştirilen ECOSYS serisine katılan en yeni lazer yazıcıdır.

Bu yeni yazıcı, dakikada 40 sayfaya kadar baskı hızı ve 6,3 saniyeden daha kısa ilk baskı hızı, önceki modellere göre % 16 iyileşme anlamına geliyor. Kyocera’nın olağanüstü dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan ünlü dayanıklı uzun ömürlü bileşenleri ile bir araya getirilen yeni ECOSYS P4140dn, orta ve büyük ölçekli işletmelerdeki çalışma gruplarının genel verimliliğini artırmak için mükemmel bir seçimdir.

Bu yeni A3 Mono yazıcı, daha hızlı ilk baskı süresi; gelişmiş bellek kapasitesi (2.560 MB) ve 1200 MHz CPU hızı sunmaktadır

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için mükemmel olan ek özellikler arasında IB-36 Kablosuz LAN özellikli AirPrint ve WiFi-Direct uyumluluğu sayesinde uzaktan yazdırma özelliği; bunun yanı sıra Veri Güvenliği Kiti eklenmesi ve sabit bir şifreleme anahtarı yoluyla gelişmiş veri güvenliği ve yeni Sessiz Mod özelliği ile düşük gürültülü çalışma seçeneği bulunmaktadır.

ECOSYS serisindeki tüm cihazlarda olduğu gibi, bu yeni ürün de çevresel etkiyi en aza indirmeye odaklanarak geliştirilmiştir. Düşük TEC değerleri ve Energy Star yönetmeliklerine uyum sayesinde, şirketin karbon ayak izini azaltırken verimliliği artırmak mümkündür.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil, en son cihaz ECOSYS P4040dn’nin doğrudan geliştirilmiş versiyonu olan bu yazıcı ile, Kyocera’nın yenilikçi portföyünü önemli ölçüde güçlendirdiğine inanıyor:

“ECOSYS serisi, yazıcı portföyümüzün temel bir parçası olmaya devam ediyor ve bu yeni cihaz, her şekil ve büyüklükteki çalışma grupları için mükemmel olan yenilikçi, çevre dostu yazıcılar oluşturma geleneğimizi destekliyor.”

“Daha hızlı ilk baskı süresi ve güvenlikle ilgili kapsamlı bir dizi özellik sayesinde ECOSYS P4140dn, kullanıcıların verilerinin güvenli kalmasını sağlarken verimliliği artırmasını sağlar. Bu, yazdırma süreçlerini optimize etmek isteyen tüm işletmeler için minimum gereksinimdir.”

Sürdürülebilir çözümlere olan talebin ve veri güvenliği korkusunun hiç bu kadar yoğun olmadığı bir dönemde, Kyocera bu unsurlara daha fazla odaklanılması gerektiğini kabul ediyor. ECOSYS P4140dn, kuruluşun dünyadaki işyerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilik yapmaya devam ettiğini göstermektedir.

 

 

#Kyocera #ECOSYS #AirPrint #WiFi #Direct  #mono #yazıcı #ofis #P4140dn

İnceleyin

Özge Öktem Anlatıyor:

“İşletmelerin, baskı süreçlerindeki dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik ediyoruz” İşletmelerin, #mobilite çözümleri gündemlerine aldıklarını kaydeden #LidyaGrup ...