Anasayfa / OLDEST POSTS / Mat Kağıt, Sign İstanbul Ziyaretçilerini Yeni HP Çözümleri ile Karşıladı

Mat Kağıt, Sign İstanbul Ziyaretçilerini Yeni HP Çözümleri ile Karşıladı

 HP Latex 315 Print and Cut ve HP Latex 335 Print and Cut modellerini ilk defa Sign İstanbul fuarında tanıtan Mat Kağıt, geniş ürün yelpazesi ile fuarın durak noktalarından bir tanesi oldu.

Başarılı bir fuarı daha noktalayan Mat Kağıt, HP ve Zünd markalı ürünlerinin sunduğu avantajları, misafirleri ile buluşturdu.

Mat Kağıt standını ziyaret edenler, HP ürünlerinde Print and Cut çözümünün hız ve kaliteyi bir arada sunduğunu görme fırsatı yakaladılar. Endüstriyel üretim yapan firmalar, HP Latex 3200 ve HP Latex 570 modellerindeki yenilikleri, tüm detayları ile incelediler.

Baskı sonlandırma alanında uygun maliyet ve yüksek performans arayan firmalar için Zünd G3 XL3200 makinesinin 3.6 Kw router modülünün demoları gerçekleştirildi.

Mat Kağıt standında HP rüzgarı…

Sign İstanbul fuarında bir araya geldiğimiz Mat Kağıt Satış ve Pazarlama Müdürü Metin Gönülkırmaz, başarılı bir fuar geçirdiklerini dile getirdi ve fuarda sergiledikleri ürünler hakkında şu bilgileri paylaştı: “Standımızda farklı özelliklere sahip HP Latex 300 ve 500 serisi ürünlerimizi sergiledik. 137 cm eninde bobin takılabilen HP Latex 315 Print and Cut ve 162 cm eninde yine bobin takılabilen HP Latex 335 Print and Cut modellerimizi ise ilk defa Sign İstanbul fuarında tanıttık. Düşük miktarlarda baskı hacmi olan, çok ekonomik yatırım bedeli ile yatırım yapmak isteyen firmalar için HP Latex 335, uygun bir çözümdür. Bu makinamıza sahip olacak firmalar, baskı ve kesim uygulamalarını tek bir çözümde üretebilecekler ve baskı ile kesim uygulamalarını yüksek hızda kaliteli bir şekilde üretebilme imkânını yakalayacaklar.

Fuarda sergilediğimiz diğer modelimiz HP Latex 375, 162 cm eninde baskı yapabiliyor. Bu makinemizde 3 Lt’lik mürekkep kartuşu kullanılarak ekonomik yatırım bedeli ve sarf maliyetleri ile ön planda çıkıyor. HP Latex 335 baskı makinemiz de 162 cm eninde baskı yapabiliyor. HP Latex 570 modelimiz ise 162 cm eninde baskı yapan makinelerimiz içinde amiral gemisi olarak tabir edebileceğimiz modelimizdir. Üzerinde bulunan özellikler ile çok çeşitli malzemelere baskı yapabilmek, baskı esnasında iş gönderme sürelerinin çok hızlı gerçekleşmesi ve ekonomik sarf maliyetleri ile beraber baskı kapasitesi açısında müşterilerimizin en çok tercih ettiği model olarak ön plana çıkıyor.

Endüstriyel üretim yapan işletmelerin yatırım yaptığı HP Latex 3200 modelimiz, standımızda en fazla ilgi görenler arasında yer aldı. Son dönemde bu model üzerinde yazılım ve mekanik yenilikleri yapılmıştır. Yeni eklenen özellikler ile makinemiz, daha stabil hale gelmiş ve endüstriyel üretim yapan işletmelerin en çok tercih ettiği ürün oldu.”

Çok hızlı ve kaliteli kesim yapabilen Zünd G3

“Zünd G3 ürünümüze bazı önemli aparatlar ve özellikler eklenmiştir. Örneğin, ARC otomatik uç değişimi, geçtiğimiz yıl oldukça ilgi çekmişti ve bu özelliğe sahip modellerimizin siparişleri hala gelmektedir. Şimdi çok yeni ve güçlü bir özellik daha eklendi. 3.6 Kw Router modülümüz ile 20 mm kalınlığında akrilik levhaları çok hızlı ve kaliteli bir şekilde kesim yapabilme kabiliyetine erişen makinemizin sunumu fuarda gerçekleştirdik. “

Mat Kağıt, fuar süresince akrilik, mdf, alüminyum, alüminyum kompozit panel, re-board ve karton türünde çeşitliliğe sahip ürünlerin kesim demolarını ziyaretçiler ile buluşturdu. Ayrıca stantta, MatKağıt’ın sarf ürün gruplarında yer alan SENFA Decoprint Pearl ışıklı lightbox uygulamalarında kullanılan polyester bazlı kumaşın baskılı ürün örneklerini ve HP Latex modellerinde gerçekleşen baskı çalışmalarını, ziyaretçilere sundu.

Doğru satış

Mat Kağıt’ın ürün satış anlayışı hakkında Metin Gönülkırmaz şunları dile getirdi: “Satış ile hizmet veren bir firmayız. Satış kadar doğru satışı gerçekleştirmekte de bizler için oldukça önemli.  Bu sebeple müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak faydalı olabilecek ürünümüzü tavsiye etmeyi hedefliyoruz.”

Metin Gönülkırmaz son olarak: “Teknolojiyi geliştiren öncü firmaların Türkiye temsilcisi olarak 2018 yılında çıkacak yenilikleri heyecanla bekliyoruz. 2018 Mayıs ayından itibaren yeni ürünlerin bilgisini sizlerle paylaşacağız” dedi.

#mat, #kağıt, #sign, #hp

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...