Anasayfa / OLDEST POSTS / Mimaki’den CG-SRIII Serisi Kesim Plotterları

Mimaki’den CG-SRIII Serisi Kesim Plotterları

Yeni MIMAKI CG-SRIII Serisi Kesim plotterlerı ilk defa FESPA 2013’te Avrupa’da tanıtılacak. Uygun fiyatlı, yüksek teknolojili CG-SRIII serisi kesim plotterleri sayesinde yatırımlarınız en hızlı şekilde geri döner. 

Geniş formatlı baskı makinesi lider üreticisi MIMAKI, Avrupa’da satışa sunulan  üç yeni kesim plotterını duyurdu. Bu CG-SRIII Serisi kesim plotterleri Londra 25-29 Haziran tarihleriarasında  yapılması planlanan, FESPA 2013 fuarında ilk kez açıklanacak. Mimaki standı nı (J5S) ziyaret edecekler bu yeni ürünleri deneyerek üretkenliği ve karlılığı nasıl arttırabileceklerini öğrenecekler.

İlk olarak 1988 yılında tanıtılan CG serisi kesim plotterleri ile MIMAKI çeyrek asırdır  endüstri standartlarını belirliyor. O zamandan beri, Mimaki her boyutta işletmeler için uygun olan tabela ve reklam endüstrisi için ekonomik ve azami fonksiyonerlik sunan kesim ploterrleri üretimine öncülük ediyor.

Mimaki EMEA Pazarlama Yöneticisi Mike Horsten,” Tabela ve reklam endüstrisine yeni geliştirilmiş CG-SRIII kesim plotterleri ile son teknoloji yenilikleri getirmekten çok heyecan duyduğunu “ belirtti. Sektörde önemli bir rekabet faktörü olan fiyatları uygun düzeyde tutarak geliştirilmiş yeni tasarım ve fonksiyonlar ile yeni gelir fırsatları sunuyor.

MIMAKI 25 yıllık piyasa uzmanlılığı, müşteri görüşlerinin yanı sıra kendi piyasa deneyimi ve Ar-Ge çalışmaları dahil ederek bu ürün serisini sundu.”

Kaliteli Ürün Sunumları İçin Geliştirilmiş Özellikler

70 ile 100 cm / s hızı ile yeni geliştirilen CG-SRIII serisi, Mimaki en çok satan CG-60SR ve CG-100/130SRII kesim plotterleri nin yerini alacak modellerdir. Yeni CG-SRIII Serisi kesim plotteri 500 gr’lık. sınıfının en yüksek kesme basıncı ile önemli ölçüde malzeme çeşidini arttıracaktır. 2 kat hızlandırılmış kavisli kesim özelliği üretkenliği ve karmaşık kesim işlerini kolaylaştırır. Kesim hasssasiyeti crosların sürekli kontrolü ile sağlanır. Basılan baskının kontürlü kesimi için maksimum 4 tane crosu okuması yeterlidir. Yeni segment kesim plotterleri uzun metrajlı baskılarda crosları algılayarak kontürlü kesimleri hatasız kesimini sağlar. Üretkenliği daha da arttırmak ve gözetimsiz operasyonu kolaylaştırmak için oluşan hatalar mailing olaraktan kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu sayede üretimin uzaktan izlenme olanağını sunar. Yazılım güncellemeleri otomatik olarak önceden belirlenmiş mail adresinize otomatik olarak düşer ve bu sayede makinenizin sürekli güncel yazılımla çalışmasını sağlar.

İnceleyin

Printing-expo.online

PRINTING-EXPO.ONLINE’DA RESOLVE BM ORTAK YÖNETİM MÜDÜRÜ VE İÇERİK DİREKTÖRÜ CHRISTOPHER WATSON YAZDI İş ortağım Wayne ...

Bir Yorum

  1. Mimaki’den CG-SRIII Serisi Kesim Plotterları – Print On Demand – Print On Demand