Anasayfa / AKTÜEL / Özel Inkjet ve Inkjet Entegrasyon Hizmetleri Satın Almacıları Üzerine Araştırma

Özel Inkjet ve Inkjet Entegrasyon Hizmetleri Satın Almacıları Üzerine Araştırma

Orada, #Inkjet OEM’lerinden ve bileşen üreticilerinden #gıda, #moda ve #dekordaki ürün markalarına kadar herkesi ve aralarında çok sayıda #baskı şirketi bulunan büyük bir inkjet pazarı var. Bu pazar, sokaktaki adamla aynı #matbaayı satın almak (veya kurmak) ile ilgili değil. Bu, sahip olduğunuz ekipmanlarla yeni bir şeyler yapmak, birden fazla işlemi bir araya getirmek veya belirli bir iş ihtiyacını karşılamak için inkjet ile yeni bir şey oluşturmakla ilgilidir – ve bu ihtiyaç baskı endüstrisiyle ilgili bile olmayabilir.

Eğer bu çok fazla alanı kapsıyor gibi görünüyorsa – ki kapsıyor bu pazarın kısaltması “#Inkjet Entegrasyon” dur, ancak çok gevşek bir şekilde tanımlanmıştır ve hizmet alıcıları ile tedarik zincirinin parçası olan şirketler arasında pek çok örtüşme vardır.

#Kâğıt üzerine baskı pazarlarında, #etiketlerde ve #ambalajlarda, #endüstriyel, #tekstillerde, 3D baskıda ve diğer birçok alanda çalışan inkjet entegratörleri bulacaksınız. Çalışmalarının sonuçları #hibrit, #ondemand, özel, veya hiç olarak adlandırılabilir çünkü çözümü bilenler sadece onlar için tasarlandıkları müşterilerdir. Printing Expo ve Inkjet Insight, bu pazarda büyüme için muazzam fırsatlar olduğuna inanıyor.

Özel çözümleri araştıran şirketlerin çözüm sağlayıcıları bulmasını ve çözüm ekosistemindeki çeşitli oyuncuların birbirini bulmasını kolaylaştırarak bu büyümeyi desteklemek istiyoruz.

Bunun gerçekleşmesi için Printing Expo, hizmet alıcıları ve satıcıları için tasarlanmış bir dizi anket düzenleyen Inkjet Insight ile çalışıyor. Yayınlanan araştırma, bu araştırma girişimine imza atan #Colordyne Technologies’in cömertliği sayesinde, Baskı Fuarı Inkjet Entegrasyon Arena’da Mayıs ayında başlatıldığında ücretsiz olarak sunulacak.

İlk anket hizmet alıcıları içindir ve tamamlanması 10-15 dakika sürecektir. Inkjet baskıyı ürün üretim veya paketleme süreçlerine entegre eden ticari baskı şirketleri ve markaları / şirketleri ve entegrasyon ortaklarını kullanan OEM’ler dahil olmak üzere inkjet entegrasyon hizmetlerinin geçmişte veya potansiyel bir alıcısıysanız lütfen doldurun.

Anketi tamamlayanlar, 10 $ ‘lık Amazon hediye kartlarından birini (Inkjet Insight sponsorluğunda) kazanmak için bir çekilişe katılacaklar. Hediye kartlarından birini almasanız bile, değerli araştırma bulguları ve takdirlerimizle ödüllendirileceksiniz –

Ankete Katılın

İnceleyin

Sürdürülebilir Bir Ofis İstemez misiniz?

Epson’un ofis yazıcıları yüzde 83’e kadar tasarruf yaptırıyor Epson, çevreci ve tasarruflu yazıcılarıyla kurumların artan ...