Anasayfa / OLDEST POSTS / Roland DG Müşterilerini 2018 Roland Hero Ödülleri ile Kutluyor

Roland DG Müşterilerini 2018 Roland Hero Ödülleri ile Kutluyor

2018 yılı boyunca Roland DG, Roland kullanıcıları tarafından ortaya çıkarılan olağanüstü şeyleri bulmak, kutlamak ve takdir etmek için çalışacak. 11 Nisan 2018 tarihindeki görevin bir parçası olarak Roland, 2018 Roland Hero Ödülleri’ni başlatacak.

Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS), Orta Asya, Kuzey Afrika ve Hindistan* boyunca Roland DG, hobisini işletme haline dönüştüren, ilginç, sıra dışı ve ünlü müşteriler için işler yaratan, işletmelerini hızla büyüten, birkaç jenerasyon boyunca işlerini devam ettiren, benzersiz yerlerde çalışan, yenilikçi bir ürün geliştiren, kazanan bir takım kuran, hayırseverlik ve iyi sebepler için işler yaparak bağışlayan ya da elinden gelenin fazlasını yapan kullanıcılarını arayacak.

Roland DG, paylaşmak için özel hikayelere sahip yüz binlerce Roland kullanıcısı olduğunun farkında ve yaptığı araştırmalarla bazı harika hikayeleri çoktan ortaya çıkardı:

  • İnşaat sektöründe ticaret geçmişine sahip bir İtalyan şirketi olan Gemanco Design’ın hikayesini okuyun – Gemanco, iç mekandaki renk, doku ve yaratıcılığın etkisinin farkında.
  • Fuarda son Roland teknolojisini incelerken karşılaştığı hayatının aşkı ile olmak için, işletmesini 2.000 km uzağa taşıyan Roland kullanıcısı Maisha’nın aşk hikayesini keşfedin.
  • Aile işletmesi Elite Signs and Graphics Ltd’nin neden ilk günden beri Roland baskı ve çizim teknolojisine güvendiğini keşfedin.
  • Ve minyatür modelleme sektöründe nasıl lider olduklarını, karmaşık ayrıntıları dahi basabilme yeteneğine sahip Roland VersaUV teknolojisini kullanan Max Model’den dinleyin.

EMEA bölgesi Roland DG Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro konu ile ilgili, “Bu şirkette yaklaşık 9 yıldır çalışan biri olarak, Roland DG’de benzersiz ve özel bir şey olduğunu söyleyebilirim. Bunun bir klişe olduğunu biliyorum ancak gerçekten kalbimizde müşterilerimiz var. Müşterilerimize çözüm bulmak, yeni fırsatlar belirlemek ve başarılı işler yürütmelerinde yardımcı olmak için çalışanlarımızın, onlarla birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalarındaki özveri bir şirket olarak beni hayrete düşürüyor. Felsefemiz, gerçekten en iyisi olmanın yollarını aramak ve müşterilerimize en iyisini üretmeleri ve tabii ki başarılı olmaları için yardımcı olmak. Bu nedenle, yerel lokasyonlarda var olmamızı ve müşterilerimizle düzenli temas kurmamızı sağlayan bölgenin her yerinde yetkili Roland bayilerimiz ve ofis ağımız bulunuyor. Bu girişim, inanılmaz işler yapan müşterilerimizin hikayelerini anlatmak için. Çünkü bunu onaylamak ve itibarlarını artırmak için onlara yardımcı olmak istiyoruz. Bizim için her şey bu.” dedi.

Roland Hero Ödülleri Nisan 2018’de lanse ediliyor

2018 Roland Hero Ödülleri resmi olarak Nisan ayında lanse edilecek ve Roland DG, ödülleri, onaylananları, kutlamaları ve çok daha fazlasını vaat ediyor.

Daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için lütfen www.rolandhero.com adresini ziyaret edin.

* Katılımcı ülkelerin tam listesi için lütfen www.rolandhero.com adresini ziyaret edin.

#Roland, #DG, #Hero

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...